Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Eysheld

 

Nick na TS'ie:Narazie niejestem bo mi sie coś z wtyczką stalo :/

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina na dużo serwerach.W tym mam na jednym jeszcze

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: 2 lata

 

Steam ID: Nick: STEAM_0:0:59409767

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ wiem kiedy ktoś jest odpalony a kiedy nie.Gdy admina niema (6-10 i 24-3)to gracze robią co chcą.Pomagam graczom jak tylko potrafię

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4+ godziny w tygodniu szkolnym, a w weekend z 6-10 godzin.Przyznam się teraz miałem krótką przerwę ale za namową powróciłem :)

 

Kontakt: Facebook gg i steam.

 

Forma płatności:Przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i nadal bledy... W ogole za malo poczekales z tym podaniem. Ja jestem neutral, mam wrazenie ze ogarniesz, ale jakos tak nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam nwm co myśleć . Znajomość amx duże na servie dosyć często. Mało na ts wiec neutral. Chociaż nawet sensownie pisze na u@ więc bardziej przychyle się na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze: Poziom ostrzeżeń: 20%

 

po drugie: wracasz po przerwie i od razu dajesz podanie na admina, trzeba sie postarac troche

 

po trzecie: nadal bledy robisz a ja nie chce zeby zwykli gracze sadzili ze Nasi admini to analfabeci

 

po czwarte: grales kiedys duzo ale sama gra sie nie dostanie adma.

 

 

 

Napisz za jakis czas o otwarcie tematu

 

 

 

close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak ale jak pogadam z tobą na Tsie, bo ortografię poprawiłeś reklamy jak Cię prosiłem zrobiłeś,godziny nabite widzę dużą poprawę. Dzisiaj późnym wieczorem albo jutro w godzinach poranno-popołudniowych będę na tsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na Tak ale jak pogadam z tobą na Tsie, bo ortografię poprawiłeś reklamy jak Cię prosiłem zrobiłeś,godziny nabite widzę dużą poprawę. Dzisiaj późnym wieczorem albo jutro w godzinach poranno-popołudniowych będę na tsie.

 

 

 

 

nie jestem tego samego zdania co Ty z ta ortografia ;d ale coz ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja jestem na tak :

 

-Ogarniasz

 

-Fajnie sie z toba pisze i porozumiewa ;D

 

-Nie widzialem cie na ts xD chyba

 

-Wiek

 

-Steam

 

-Staz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vedaar staram się jak mogę z tą ortografią wiesz nie każdy jest orzeł z J.Polskiego:).Jak widzisz moja ortografia poprawiła się znacznie jak widać porównaj wypowiedzi z przed świąt a teraz xD NightWolf jutro pojadę po szkole po micro i porozmawiamy na TS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...