Skocz do zawartości
Gość

TS-Spadające FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam taki problem. Gdy siedze na ts i wchodze na Cod moda fps automatycznie spada mi do 30,a gdy gram normalnie bez ts fps wynosi 80-100.Proszę o pomoc kogoś kto się zna mniej więcej: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podaj konfiguracje komputera, teoretycznie FPS zależą od wielu czynników:

 

Karta Graficzna, Procesor, częstotliwość odświeżania monitora. Jasnowidzem nie jestem, ale jeśli posiadasz kartę graficzną nVidia wyłącz synchronizację pionową, troszkę to zwiększy FPS, choć to i tak nie jest odpowiednie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

DeXi czemu nie ? Ja chyba bym tak samo zrobił jak mówisz. Nie pamiętam dokładnie co ja robiłem w tym przypadku .... :( a miałem ten sam problem lecz nie z ts-em. U mnie fps rosły od złego ANTY VIRUSA zmieniłem go i jest juz normalnie. Z tego co wiem może to też zależeć od czystości komputera zobacz czy nie jest za bardzo zabrudzony od środka. A jeżeli jest to laptop zobacz czy ma odpowiedni dopływ powietrza od dolnej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie fps rosły

 

To chyba dobrze :)

 

 

 

Po to masz synchronizację pionową w nowych kartach graficznych aby synchronizować kartę graficzną z częstotliwością odświeżania monitora/wyświetlacza matrycy. Dlaczego tak jest? Otóż większość monitorów działa w 60Hz trybie odświeżania co oznacza 60FPS.

 

Rzadkością są monitory o większym odświeżaniu tym bardziej u laików którzy przy zakupie nie zwracają na to uwagi. Wyłączenie synchronizacji pionowej neguje teoretycznie sprawdzanie częstotliwości co wymusza większą ilość FPS kosztem najczęściej niestabilności, a nawet błędów obrazu. Myślę że rozumiesz dlaczego napisałem że wyłączenie synchronizacji nie jest dobrym rozwiązaniem.

 

 

 

Teraz co zrobić aby FPS zwiększyć, jest pewien program "Refresh Rate Patcher" przy jego pomocy możemy zwiększyć częstotliwość odświeżania monitora, czy wyświetlacza, co akurat nie powoduje teoretycznie destabilizacji.

 

 

 

Za błędne używanie i wyrządzone tym szkody nie odpowiadam.

 

 

 

Co do utrzymania sprzętu to zakładam, że każdy komu zależy na długiej egzystencji komputera dba o jego komponenty.

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...