Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje usunięcie obecnych reputacji o 1/3 

1000/666 

100/66 itd.

Przydałby się także jakieś tytułu np. 

100 - spamer 

500 - multi-hedowy (ktoś :D)

1000 - stara wyga 

2000 - wyjadacz 

Jak kiedyś :)

O tytułach to chyba nie musze mówić :D

Co do reputacji chodzi o zniwelowanie różnić pomiędzy nowymi userami a starymi żeby nie czuli takiej różnicy, kiedyś było coś takiego. 

Mam 1763 repki i chce żeby ją zmniejszyć o 1/3 czyli mniej więcej do 1200 i tak z każdym userem. Jeśli chcesz mogę obliczyć każdemu reputacje. 

@LOLSON

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.08.2017 o 19:28, BORN2KILL. napisał:

Moim zdaniem ranga Redaktor FP nie powinna mieć dostępu do działu Sprawy Ogólne

Podpinam sie pod tym, temat stoi, a rfp nadal ma dostęp. 

Sami opiekunowie, naczelni i moderacja w górę powinna mieć tam wgląd.

 

@LOLSON 

Brak możliwości przenoszenia do archiwum odwołań. Screenshot_20170916-122404.thumb.jpg.760719ffe8dd29b63290eef46b51ec59.jpg

Edytowane przez Sheriff de la red de Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.09.2017 o 18:33, Bezzi napisał:

Podpinam sie pod tym, temat stoi, a rfp nadal ma dostęp. 

Sami opiekunowie, naczelni i moderacja w górę powinna mieć tam wgląd.

 

@LOLSON 

Brak możliwości przenoszenia do archiwum odwołań. Screenshot_20170916-122404.thumb.jpg.760719ffe8dd29b63290eef46b51ec59.jpg

 

Dnia 29.09.2017 o 06:50, Bezzi napisał:

Nadal nie działa :P

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 31.08.2017 o 11:01, SQNFUN napisał:

Proponuje aby rozbudowac system dotacji. Po pierwsze to chcialbym móc wplacać grube hajsy poprzez zwykly przelew bankowy w zlotowkach ale korzystajac z opcji na forum, nie poprzez PW. Po drugie fajnym pomyslem byloby aby nie bylo ograniczenia kwoty ktora chce wplacic, obecnie jest to chyba 5 euro, a chyba lepiej abym wplacil 3zl niz nic, co nie? Po trzecie fajnie by bylo, aby zamiast konkretnego celu ktory jest teraz ustawiony, kazdy mogl dodac notatke na co konkretnie wplaca siano. Po czwarte po kliknieciu wesprzyj nas mogloby od razu przenosic do tej strony ktora jest ustawiona w glownym pasku na gorze 'donacje'. To taka moja propozycja, ktora na pewno pomogla by w zbieraniu dodatkowych srodkow na siec. P.s prosze mi nie pisac ze jak chce wspomoc to moge zrobic to zwyklym przelewem bo nie o to mi chodzi, chodzi konkretnie o opcje donacji na forum. @aquax @Freezu Lolka nicku nie mogę znalesc

cyk odświeżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 31.08.2017 o 11:01, SQNFUN napisał:

Proponuje aby rozbudowac system dotacji. Po pierwsze to chcialbym móc wplacać grube hajsy poprzez zwykly przelew bankowy w zlotowkach ale korzystajac z opcji na forum, nie poprzez PW. Po drugie fajnym pomyslem byloby aby nie bylo ograniczenia kwoty ktora chce wplacic, obecnie jest to chyba 5 euro, a chyba lepiej abym wplacil 3zl niz nic, co nie? Po trzecie fajnie by bylo, aby zamiast konkretnego celu ktory jest teraz ustawiony, kazdy mogl dodac notatke na co konkretnie wplaca siano. Po czwarte po kliknieciu wesprzyj nas mogloby od razu przenosic do tej strony ktora jest ustawiona w glownym pasku na gorze 'donacje'. To taka moja propozycja, ktora na pewno pomogla by w zbieraniu dodatkowych srodkow na siec. P.s prosze mi nie pisac ze jak chce wspomoc to moge zrobic to zwyklym przelewem bo nie o to mi chodzi, chodzi konkretnie o opcje donacji na forum. @aquax @Freezu Lolka nicku nie mogę znalesc

Ponadto właśnie wpłaciłem gruby hajs poprzez obecną opcje donacji przez paypala, a belka celu się w ogóle nie ruszyła ani mojej wpłaty nie widać -.-
Ogarnijcie ten system donacji, bo jak tak mają wyglądać moje kolejne wpłaty to ja dziękuję bardzo... @Freezu @LOLSON @aquax
2re3xaq.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Donacja, majorat donacyjny (z łac. donatio) – w okresie średniowiecza darowizna dla Kościoła, przeważnie w postaci ziemi później dobra ziemskie nadane przez monarchę jako forma nagrody i uposażenia wyższych urzędników państwowych lub wysokich rangą wojskowych, a także niezbywalny majątek w ten sposób uzyskany.

 

 

SHU_1507923768500-2811.thumb.png.78222f1f20c51b7f69717366c8064b7a.png

 

serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, SQNFUN napisał:

Do niedawna po wyborze 'cala aktywnosc' widzialem to co uzytkownicy pisali, a teraz widze tylko ich aktywnosc i zeby zobaczyc co dodali musialbym wejsc w temat.

Screenshot_2017-10-14-01-26-52.png

Masz ustawiony widok kompaktowy zmien go na widok rosrzerzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/forum/141-archiwum-odwołań/

Proszę o możliwość dodawania tematów w tym dziale. Niby drobnostka, ale UBT nie ma możliwości przenoszenia starych tematów do tego działu przez co robi sie mały syf w dziele odwołań.

http://multi-head.pl/forum/141-archiwum-odwołań/

Pozdrawiam :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...