Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2018 o 16:50, Maajkeel napisał:

Nie mogę pisać postów w tym temacie, w innych problem ten nie występuje.

http://scr.hu/6cd5/3bbor
 

 rowniez mam ten sam problem :(  w calym dziale ( http://multi-head.pl/forum/84-multi-headowy-typer/ ) nie moge pisac postow :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1, Przy  zakładaniu konta miło jakby pojawiało się pytanie: Czy z tego komputera na forum MH.pl loguje się inna osoba niż Ty? - lub coś w ten deseń.

Eliminujemy wątek rodzinny, małżeński, rodzicielski, partnerski z grup MK. Łatwiej będzie , a info czy sa inne ososoby w formacie: TAK/NIE mogłaby być widoczna przy mailu widocznym dla adm.

2. Dodatkowo automatyczne blokowanie dodawania wiadomości na sb (przy przewinieniach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cały czas widzę tematy do których dostępu nie mam, można to jakoś ukryć, albo jeszcze lepiej dać dostęp? :) 

np:

 

dostęp.PNG

 

 

//Nowa propozycja to edytuje

Można by było dać wzór "Zgłoś cheatera" gdy się wchodzi w dział, aby nie odpalać nowej karty, tak jak jest to zrobione w "Odwołaniach od bana", może to zbędę, ale przyjemniej by było. 

@大声笑儿子 Oznaczam ciebie, bo edytuję post i nie odświeży tematu :)

@Karol. @Ripton A was, bo OP UBT to może tego nie chcecie w swoich działach.

Jak to jest zrobione w odwołaniach

odwolania.PNG

I gdzieś tu było by można dać wzór zgłoszeń

zgłoszenia.PNG

@Karol. Tak to jeszcze lepiej by było :D 

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Idealna Bania Nie mam nic przeciwko skoro ma to pomagać wam graczom to jak najbardziej na tak. Nie wiem czy jest możliwość aby szablon był dodawany z automatu, poprostu klikamy nowy temat, a szablon dodaje sie sam z siebie. Bardzo fajne i przydatne rozwiązanie, o ile to w ogóle jest możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pod profilami pojawiły sie fajne statystyki kazdego z uzytkownikow lecz chyba brakuje tam najbardziej istotnej czyli liczby postow :) 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłoszona zawartość która jest "w trakcie realizacji" jest zaznaczona na biało przy czym ledwo widac napisy. Będziecie wiedzieć o co chodzi. 

Screenshot_20180308-114401.thumb.jpg.b90128a7b596823680f2dfd5158d87dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję, aby najnowsze tematy oraz posty przywrócić do liczby 10 w każdym i tam, gdzie najnowsze tematy naprawić to, bo kategoria,,najnowsze tematy" a pokazują się tematy z 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...