Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby się uporządkować działy aby usunąć te puste miejsca

2zhjcde.jpg

edit: Również proponuje usunąć tą rekomendacje od @Bene która widnieje za każdym razem kiedy ktokolwiek odpala ten temat:

xp6dk5.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak powiadomień jeśli ktoś zareaguje na nasz post (bynajmniej ja tak mam) 

@Rick sprawdzałam już wcześniej, ale z ustawieniami wszystko okey. Jest zaznaczone żeby przychodziły powiadomienia, a ich nie ma

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 2.09.2018 o 19:42, SQNFUN napisał:

Przydałoby się uporządkować działy aby usunąć te puste miejsca

2zhjcde.jpg

edit: Również proponuje usunąć tą rekomendacje od @Bene która widnieje za każdym razem kiedy ktokolwiek odpala ten temat:

xp6dk5.jpg

Sam bym to usunął już dawno... ale nie jestem moderatorem xD

@SUNN. to dlatego, że nie jestem już moderatorem :kappa:

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 5.09.2018 o 18:02, SQNFUN napisał:

Dodać opcje sprawdzania kto podglądał ostatnio temat.

Ale to już było.

W dniu 3.09.2018 o 19:19, aureox napisał:

Dodać opcje "Kto przeglądał ostatnio temat" 

Nie rozumiem działania obserwowania zawartości. Aktualizuje się dopiero po wejściu na profil, co więcej obserwowanie NIE DZIAŁA, ponieważ nie ma powiadomień - tak mam zaznaczone. Screenshot_20180907-094229.thumb.jpg.5f48de606f2785c6bf47f4175fc6b7d5.jpg

A to z profilu.Screenshot_20180907-093740.thumb.jpg.1cb0f0825eb2b95882b49e1a7b017c94.jpg

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. HardeQ dalej widnieje przy dziale COD400 jako op.

2. W skargach na graczy częstym przypadkiem jest brak SID'u lub IP. Proponuje, aby dodać do wzoru ten wymóg lub ewentualnie dopisać coś o tym drobym druczkiem pod wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Chodzi o te niebieskie Prostokąciki. To ma tak być? Żeby zobaczyć jakiś link/zdjęcie muszę albo dać reakcje albo z tego co tam pisze dodac odpowiedź do tematu co jest chyba trochę nie tak jak powinno

@Rick

 

 

image.thumb.png.d1bf91d51e6a2ee37fb1e888c7e2fdc1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 godzin temu, BORN2KILL. napisał:

2. W skargach na graczy częstym przypadkiem jest brak SID'u lub IP. Proponuje, aby dodać do wzoru ten wymóg lub ewentualnie dopisać coś o tym drobym druczkiem pod wzorem.

a ja z kolei proponuje aby przy zakładaniu tematu w dziale zgłoś czitera był automatycznie wstawiany wzór zgłoszenia w polu tekstowym aby wystarczyło go wypełniać, a nie kopiować.
To samo sugeruje wprowadzić w dziale zleceń graficznych, wstawianiu ss'ów czy odwołaniu od bana.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


54 minuty temu, SQNFUN napisał:

a ja z kolei proponuje aby przy zakładaniu tematu w dziale zgłoś czitera był automatycznie wstawiany wzór zgłoszenia w polu tekstowym aby wystarczyło go wypełniać, a nie kopiować.
To samo sugeruje wprowadzić w dziale zleceń graficznych, wstawianiu ss'ów czy odwołaniu od bana.

Nie pamiętam przypadku gdzie ktoś ma problem ze wzorem w dziale zgłoś czitera, z odwołaniami to jest tak, że każdy CHCE SZYBKO UB!!111 i tak lądują tematy bez wzoru. Co do grafiki to wzór różni się od tego chcemy, tapeta, sygnatura, awatar.

W każdym podforum znajduje się wzór w odowołaniach jest on nawet na głównej stronie tematu.

Czy ludzie są naprawdę aż tak leniwi albo głupi żeby nie potrafili kliknąć 2 razy myszką? Dla mnie ta propozycja to bezsens i niepotrzebne zaśmiecanie sprawnie działającego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bezzi napisał:

Nie pamiętam przypadku gdzie ktoś ma problem ze wzorem w dziale zgłoś czitera, z odwołaniami to jest tak, że każdy CHCE SZYBKO UB!!111 i tak lądują tematy bez wzoru. Co do grafiki to wzór różni się od tego chcemy, tapeta, sygnatura, awatar.

W każdym podforum znajduje się wzór w odowołaniach jest on nawet na głównej stronie tematu.

Czy ludzie są naprawdę aż tak leniwi albo głupi żeby nie potrafili kliknąć 2 razy myszką? Dla mnie ta propozycja to bezsens i niepotrzebne zaśmiecanie sprawnie działającego forum.

To jest temat propozycji i to raczej technicy forum jak i wyższa administracja rozważa owe propozycje ale jeżeli mamy tutaj dyskutować to proszę bardzo.
Może z działem "Zgłoś czitera" masz rację - osoba która kogoś zgłasza skopiuje wzór i się do tego dostosuje ale po co? Nie łatwiej by było gdyby wzór był gotowy automatycznie i wystarczyłoby go uzupełnić?
Jeżeli chodzi o odwołania od bana czy wstawianie screenów to już całkiem co innego, ponieważ od dawien dawna UBT może nie tyle co się męczy ale pisze bezsensowne posty aby ktoś się dostosował do wzoru - gdyby wzór był automatycznie wprowadzany w polu teksty ukróciłoby ten problem... 

Chcesz innym robić pod górkę to twoja sprawa ale wydaje mi się że propozycja którą dałem jest jak najbardziej OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byc moze zle jest prowadzony ten temat wrzucenie czegos do jednego worka nie jest dobrym pomyslem. Gdyby na kazdy pomysl/ usprawnienie byl osobny temat nic nie przeskadzaloby aby podejmowac dyskusje. Jesli jest to temat zbiorowy to troche ... przewalac sie przez kilka stron dyskusji i szukac o czym tak na prawde piszecie. Zamknijmy ten temat. Pomysly/ usprawnienia/ bledy zglaszajmy jako osobne tematy + mozliwosc dyskusji / robienia ankiet w tematach. tak powinno byc na normalnym forum dyskusyjnym. Tutaj ludzie powoli zaczynaja sie zastanawiac czy moga sie gdziekolwiek odezwac wedlug swojego zdania bez uzycia jakiegokolwiek wzoru. Wszedzie jes tylko uzyj wzoru itd rygor jak w wojsku. Nie mowiac o tym jak ktos jebnie 4 wpisy na sb to juz tylko 800 batow i 10 pkt karnych. Forum powinno zyc i powinna byc dyskusja tutaj jest tylko „warn” , „spam” , „regulamin”, „wzor”. Te forum jest dla ludzi kazdy powinien miec cos do powiedzenia o ile jest to sensowne to chyba mozna przebolec ze ma range „ktora pozwala mu sie odezwac i jest szanowany”. Czasami az smutno sie robi czytajac te wasze zgloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...