Skocz do zawartości
SQNFUN

Historia nicków Multi-Head'owiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! (Trzymałem to 3 tygodnie, bo forum nie działało dlatego wrzucam dopiero teraz)
Jako redaktor na emeryturze pomyślałem sobie, że co jakiś czas będę wrzucał "artykuły" ,a poniekąd wywiady dotyczące Multi-Chleba.
Postanowiłem przepytać administracje jak i popularne osobistości forum o historie ich nicków.
Osoby których nicki się tutaj nie pojawiły mogą samemu dodać swoją historie nicku w poście pod tematem.
Piona!
p.s kilka historii nicków wziąłem z wywiadów - żeby nie było ;)

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "aquax"?
Na początku miałem inną nazwę. "Loatheb". Mój starszy brat cioteczny wymyślił mi ją gdy byłem młodszy ale zbytnio nie podobała mi się ona. Gdy zaczynałem swoją przygodę z Counter-Strike to grałem na serwerach typu "chowany". Był tam kolor "aqua". Spodobała mi się ta nazwa i ustawiłem ją sobie jako nick. Następnym krokiem były serwery COD MOD oraz FFA. Któregoś dnia miałem słabszy dzień - żeby więc nie spaść z rankingu to zmieniłem nazwę na nick aquax dodając "x" na końcu. Tak oto powstał aquax.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Malu"?
Mój nick to w zasadzie pseudonim z prawdziwego życia. W podstawówce, gdy zaczynałem grę w koszykówkę to posiadałem koszulkę gracza NBA, Karla Malone. Nikt nie potrafił tego poprawnie odczytać ale po czasie się ukształtowało i zostało tak do teraz.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Danke;*"?
Gdy pierwszy raz weszłam na serwer MH (ODD2#1) to jakiś VIP rzucił na respie tzw. "krowę". Wzięłam ją, ubiłam 6 graczy, w tym 6 głów. Pomyślałam sobie wtedy "dzięki za fragi" (Danke for frags), jednakże po polsku według mnie brzydko to wyglądało dlatego napisałam "Danke" po niemiecku no i "for frags" po angielsku, ale zostało samo Danke, a żeby urozmaicić nick dodałam sobie buziaka na końcu.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "SUNN"?
Wystarczy link? ( https://en.wikipedia.org/wiki/Sunn_O)) ) Ulubiony drone metal xD.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "happy"?
Skąd się wziął mój nick? Kiedyś grał taki koleś o nick HapPy który grał w turniejach na esl. Był on jednym z lepszych graczy jakich oglądałem zanim głębiej poznałem grę - było to 7 lat temu. Potem uznałem że chce grać jak on i też dałem sobie nick ale z małej litery happy, a dlaczego? Bo po pierwsze happy - szczęśliwy, szczęśliwy że ugram rundę, ogólnie życie że ma się to coś. Po drugie, to tego właśnie nicku HapPy z małej ze względu aby ukazać że jestem "niby" jego uczniem. I tak zostało, grałem wcześniej w 1.6 początku czy 1.5 na innych nickach ale od tych 7 lat używam właśnie ten nick. Spodobał mi się, wyróżnia się, mało kto co używa. Teraz ten gracz widoczny jest w cs go jak gra. 

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "LOVASSS"?
Ogólnie mój nick powstał z czystego przypadku, na początku miałem nick Damianov, następnie Lovonany, a ogólnie wiele osób uważało mnie za "Lovelasa" ale drażniło mnie to słowo, zmieniłem je i tak postał lovo, lovass, lovencki itp. :D

Skąd wziął się pomysł na nick "Freezu"?
Mój nick jest zdrobnieniem mojego poprzedniego nicku (FreeZeOUt). Parę osób zaczęło do mnie wołać "Freezu" i już tak zostało.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "#LOLEK"?
Jeżeli ktoś miał jakąkolwiek styczność z zielonym to pewnie wiadomo skąd się to wzięło. LOLEK od lolka, a #, bo sława i wgl :D Jest jeszcze nick LOLEK PIERDOLEK, kiedyś grając z koleżanką na pewnej sieci bawiliśmy się w testowanie adminów i wiadome, że jak wejdę pod swoim nickiem to się skapną. Wymyśliłem wtedy tak na szybko lolek i koleżanka powiedziała "tak chyba pierdolek" i wyszło takie połączenie.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Bene"?
Diuna -> Benegeserith -> Bene Gesserit ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Bene_Gesserit )

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Gustaw"?
Generalnie mój nick wziął się z czasów kiedy chodziłem do gimnazjum :D Gralismy w piłkę i jeden z kolegów zaczął na mnie wołać Gustaw. Wiązało się to ze stylem gry i więdząc że jest brazylijski piłkarz Gustavo on przekształcił to imię :P Więc teraz postanowiłem, że to będzie mój nick w grze ;)  

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "LudzieCygana"?
Był u nas kolega który miał ksywke "Cygan" i razem z ziomkami kolegowaliśmy się z nim, a "Ludzie" dlatego ze było nas 6 a on był tak jakby bossem :D Stąd pojawił się LudzieCygana :D

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Guyver"?
Jak byłem mały tata włączył mi film o nazwie Guyver.Bardzo mi się on spodobał,jak dorastalem to co jakiś czas sobie go później sam wlaczalem aż pewnego dnia przyszedł taki dzień gdzie zacząłem grać na Multi-Head I złożyłem tam na początku podanie o Admina.Z biegiem czasu starałem się O opiekuna tylko z tego powodu aby dawać przykład jak w tym filmie hehehe xDDDDDD Trzeba być dobrym oraz bronić niewinnych. (Guyvera prosiłem aby się rozpisał, a znając tego śmieszka można było się spodziewać takiej historii xD)

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "BeZzi"?
Mój nick pochodzi z gry "Gothic" gdzie główny bohater nie posiada imienia i jest nazywany Bezimiennym. Od tego powstał mój skrót "BeZzi". Jak ktoś nie grał to polecam. Gra strasznie wciąga. 

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "MeGusta"?
Me Gusta. Co oznaczają te słowa? Me Gusta to z hiszpańskiego nic innego jak "lubie to". Wziął się z metina, ogólnie to kolega miał nick Me Gusta później przeszło to na mnie. Chodzi o to że nick wziął się właśnie z tego tłumaczenia "lubię to". Lubię grać w CS dlatego mój nick to MeGusta :)

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Mentosik"?
Jest to w 100% szczera historia. Grałem wraz z kolegą w Dota 2 i tam należało wpisać swój nick, więc pomyślałem sobie Mentosik fajnie brzmi, więc czemu nie.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "CHAPON"?
Grałem na serwerze z ziomkiem o takim nicku spodobał mi się to go używam.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "ScoobyDoo"?
Mój pomysł na nick wziął się ok 16-15 lat temu tak to wygląda. Oglądałem za młodego dużo bajek (w sumie teraz też ale z córką) moją ulubioną w sumie do dzisiaj jest właśnie bajka ScoobyDoo wtedy grywałem na nicku ScoobyDoo i Kudłaty ale jednak psina wygrała i tak zostało aż do dzisiaj :) Stara bajka ja też nie młody nick pasuje :P Myślę nad zmianą nicku na PogromcaSzparek bo z wiekiem zainteresowania się zmieniły :P

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "BornToKill"?
Mój nick pochodzi z nazwy starego filmu kryminalnego "Born to Kill", chyba Roberta Wise'a. Też zawiera w sobie cząstke mojego imienia.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Doman"?
Kiedyś na lekcji polskiego pani rozdawała nam karteczki z krótkimi historyjkami. Na mojej karteczce był bohater, który nazywał się "Doman" i stąd wziął się mój nick.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Hazard"
Interesuje się piłką, kibicuje Chelsea w której gra Eden Hazard, mój ulubiony piłkarz, a te duże litery to po prostu, bo samo Hazard było by za nudne :D

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "`VEX"?
Za czasów Jailbreak'a miałem inny nick - DobrePlejsy i w pewnym momencie pomyślałem że czas na zmiany :D Podczas poszukiwania nowego nick'u oglądałem mecz mousesports vs Cloud9 bodajże i zauważyłem że w pierwszej z wymienionych drużyn gra zawodnik o nicku "nex". Spodobał mi się jego nick, ale chciałem być oryginalny i coś w nim zmienić, żeby nie był taki sam, więc zmieniłem literkę "n" na "v" (tak wiem bardzo kreatywnie xD) i dodałem taki fajny znaczek `, który zauważyłem u jakiegoś gracza na serwerze :biggrin: Spodobał mi się i używam go do dziś ;D

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Pozderski"?
Z tym nickiem wiąże się śmieszna historia. Kiedyś na cod 200 grał gracz o nicku "Pozderski". Miał on premium i wysoki lvl, więc postanowiłem, że będę grać na jego nicku "skoro ma wysoki lvl, to czemu nie?". Potem postanowiłem założyć konto na MH i tak zostało do teraz.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "sepicki"?
Jak byłem mały, w podstawowce - kiedy graliśmy w piłkę nozna, zawsze wyczekiwalem z przodu żeby mi tą piłkę podali :) stąd na początku sęp a potem wyewoluowalo do sepicki.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "senor"?
Akurat historia mojego nicku jest jednocześnie dziwna jak i napawa mnie dumą. Jakoś 2,5 (chyba już nie pamiętam :/ ) roku temu wróciłem do domu ze szkoły, a ze miałem w plecaku paczkę chipsów serowych w kształcie trójkąta #illuminaticonfirmed to postanowiłem, że obejrzę sobie jakiś ciekawy film. Przełączając kanały natrafiłem na jakiś meksykański serial, w którym padło zdanie: "Panie Juan, gdzie jest pańska córka" Oczywiście w języku meksykańskim powiedzieli senor stad mój nick z którym raczej się nie rozstanę.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "SQNFUN"?
Nick wymyśliłem właściwie dopiero na tej sieci, a dokładniej na COD'zie 400. Byłem strasznie zjarany i SQN to było pierwsze co przyszło mi do głowy i leżało przede mną, a że nie chciałem mieć samego SQN'a w nicku to postanowiłem dodać FUN i tak powstał SQNFUN. (btw. marihuanina to zło i już od długiego czasu jej nie wstrzykuje).

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "zakręcony"?
Kiedyś jak grałem w CSs'a byłem bardzo nie rozgarnięty i się często myliłem i stąd ten nick.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "knoppcio"?
W mieście bezrobocia, gdzie złodzieje kradną stal, jest taki człowieczek, który zwie się knopa.
Swe przezwisko zdobył szybko, z domofonu babci kolega przekręcił nazwisko.
Kamil, Knoppcio jeden c**j.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Tushirek"?
Pewnie, nie był to jakoś niezwykle kreatywny pomysł, po prostu kiedyś grałem na codmodzie gdzie koleś sprzedawał nicki na których były właśnie wbite lvl'e i postanowiłem, że kupię owy nick, kupiłem, grałem na tym codmodzie, potem mi się trochę znudziło, ale nick został :) I o tak o nadal mam ten nick :P

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Tr!k3r"?
W sumie mój nick wziąl się od grania w pilke za młodego. Na orliku wołali na mnie gwiazdor, bo zawsze starałem się okiwac kazdego jak tylko sie dało, wiec pewnego razu usiadłem na kompa i z trików usunąłem ów i dodałem er, i zamieniłem na !, e zamieniłem na 3 i tak zostało Tr!k3r.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "n-ty dzień"?
Pomidor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fejm się zgadza, plus za pierwszy artykuł od 9 miesięcy! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna inicjatywa oby tak dalej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo forum odpaliło i już Redaktorzy zabierają się za robotę, tak ma być, oby tak dalej :P Plusik :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł oby takich więcej  :D ciekawie się czytało, +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mojego nie wstawiłeś. :V Ciekawie się czytało, chociaż tak odrobinę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Th3End napisał:

Mojego nie wstawiłeś. :V Ciekawie się czytało, chociaż tak odrobinę za mało.

Miało być jeszcze 30% nicków więcej ale że forum padło, a mi się nie chciało już pisać do każdego ponownie to wrzuciłem to co zrobiłem wtedy. ;) 

@Frost` hmm w sumie to dobry pomysł, myślę że jeszcze w tym miesiącu się za to zabiorę :) 
Tym samym zachęcam chętnych do wysyłania swoich historii nicków do mnie na PW.

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł i fajne wykonanie. Leci plusik i czekam na część drugą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja kreatywność mnie zadziwia! :) Jakbyś zrobił troszkę większe odstępy między osobami to byłoby idealnie. Nie odnoszę się do tekstu bo przeczytam pewnie w łóżku, w nocy, na telefonie. :D Plusik za pracę! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...