Skocz do zawartości
Anonnymus MOC

Odwołanie od bana Anonnymus.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Anonnymus

Godzina, miejsce zdarzenia: 19.02  godzina 24 cos takiego

Mapa: Chyba de_assault

Steam ID: STEAM_0:0:1274436404 

Uzasadnienie Dostałem bana na 3 tygodnie bo zwyzywałem jakąś babe, no to prawda bo mnie prowokuje, tylko gdy wszedłem na serwer odrazu było "O kto nas odwiedził" albo "Nikt Cie tu nie potrzebuje" Ja na to tylko " :) " ale potem zaczeła cos pisac no to co mialem zrobic? Wyjsc z serwera? Ja tak sie nie bawie no i poszły zwyzwiska no i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poproszę o dowody tego, że Cię prowokuje, ja nic takiego nie znalazłem. Jedyne co znalazłem to to, że nie potrafisz uszanować kobiety i innych graczy. Mało tego ich rodzin również. Z tego co widać poniżej, z Twojego odwołania raczej nici. Poczekasz 3 tygodnie, może zmądrzejesz.

Natomiast jest pełno dowodów na to że nie dorosłeś do współżycia na forum i serwerze: http://www.wklejto.pl/271504

+ screeny z shoutboxa 

'

 

 

 

 

 

To jest język kogoś ogarniętego? Dzieci w podstawówce są dojrzalsze. Wszystko świadczy o Twojej winie a my nie będziemy takiej patologii trzymać na forum i serwerach. W zasadzie powinieneś dostać perma za takie coś.

PS. Ja też się tak nie bawię tylko surowo karam.

Edytowane przez SUNN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
rlxMnQd.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...