Skocz do zawartości
nynek

30sek?

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała propozycja, która pewnie nie przejdzie, ale warto zapytać ;)

 

 

 

Jest szansa, żeby zwiększyć czas zakupu broni do 30 sekund?

 

Nie raz jest tak, że człowiek się "obudzi" po zmianie mapy i nie zdąży kupić broni :P

 

 

 

Po za tym na serwerze jest dużo osób, którzy rozdają bronie, a później nie zdążą kupić sobie.

 

 

 

Grałem na wielu serwerach na naszej sieci, ale takiej atmosfery nigdzie nie spotkałem. Wszyscy się znają. Serwer jest jak dom, a gracze jak rodzina :D Dlatego wątpię, że jeżeli zwiększymy czas, to gracze będą sobie dokupywali granaty. Można również takiego gracza zbanować ;)

 

 

 

A więc zapytam jeszcze raz. Można zwiększyć czas zakupu broni z 15sek do 30sek? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma takiej opcji. Jeśli ktoś AFK-uje to jego problem. Zwłaszcza, że są tacy, którzy robią to nagminnie. Po to jest spect, na który można się w każdej chwili przenieść (2 kliknięcia) albo poprosić admina na u@ (na czacie łatwo to przegapić) o przeniesienie na spect a potem można spokojnie ze specta sobie wrócić.

 

Poza tym jak się mapa zmienia to nie wrzuca nas do teamu tylko jesteś na specu, więc nie wiem jak byś miał zaspać xD

 

 

 

Co do kupowania broni przez VIP-y to fajna sprawa, ale po prostu muszą zachować ostrożność i zapewnić broń dla siebie. Jest 15 sekund na kupno broni z czego sam zakup trwa max 5 sekund (z bindami lub bez). Rzucanie broni przez VIPy tylko demotywuje graczy do lepszej gry (bo i tak dostaną broń na respie), więc przy 15 sekundach nie wszyscy ją dostaną od VIPów.

 

 

 

Poza tym zaczną narastać problemy typu: 5 chłopa kupi na respie CT AWP, powystrzela TT przez środek i potem pójdą na galę przez resp CT przy okazji zakupując M4. Niby pokaże to ogarnięcie TT ale fair to też nie jest.

 

 

 

30 sekund to 1/4 rundy. Bez przesady. 15 sekund to i tak już max maxów bo powinno być połowa z tego. Poza tym poziom serwera ma rosnąć a nie spadać, bo ktoś nie nadąża za resztą. Ja tu się zastanawiam czy by nie wyłączyć przenikania przez swój team żeby trochę zmobilizować graczy do większego wysiłku a Ty mi tu z takim czymś wyjeżdżasz :P

 

 

 

Cieszę się że tak myślisz o serwerze Nynuś ale myślę, że nie możemy się "cofać" :P:)

 

 

 

Zresztą Aquax również jest za utrzymaniem czasu 15 sekund. Więcej czasu jest bez sensu.

 

 

 

PS. Jeśli jest potrzeba, można stworzyć temat z poradnikiem jak sobie zbindować bronie na szybki zakup. Polecam bo 1-2 sekundy (nawet w biegu przez resp) i ma się wszystko co trzeba do karania botków ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bądź hipokrytą ^ ^

 

Sam mówiłeś wczoraj przez mikro, że kupiłeś chyba Oli broń, a sobie nie zdążyłeś :D

 

 

 

Jeśli nie 30sek to niech będzie to 25sek tak jak jest na innych serwerach :)

 

 

 

Po za tym punkt o spadaniu poziomu serwera jest trochę słaby :facepalm:

 

Nie wiem, gdzie Ty widzisz powiązanie, ale ok :D

 

Ci co raszowali, będą dalej raszować. Ci co kampili, będą dalej kampić.

 

 

 

Co do tego co wspomniałeś o CT. Wtedy Ci z TT będą musieli PODNIEŚĆ SWÓJ POZIOM, żeby nie dać się zabić ;)

 

Tak czy siak zwiększenie czasu do 25sek w żadnym wypadku nie obniży poziomu serwera ;)

 

 

 

A co do zdania aquaxa to zapytaj się go jeszcze raz ;)

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że się dużo osób wypowie.

 

Nie ważne czy będziecie na tak czy na nie.

 

To jest tylko propozycja, a jesteśmy na forum, gdzie powinno się ROZMAWIAĆ o takich sprawach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam mówiłeś wczoraj przez mikro, że kupiłeś chyba Oli broń, a sobie nie zdążyłeś

 

 

 

 

 

Pomyliłeś osoby :) Owszem, kiedyś tam nie zdążyłem ale głównie dlatego, że nie byłem w grze tylko na forum :)

 

 

 

 

 

Jeśli nie 30sek to niech będzie to 25sek tak jak jest na innych serwerach

 

 

Jak już macie tak wolne ruchy to 20 max.

 

 

 

 

 

Po za tym punkt o spadaniu poziomu serwera jest trochę słaby  :facepalm:

 

Nie wiem, gdzie Ty widzisz powiązanie, ale ok  :D

 

 

 

Choćby w tym, że powinno się graczy motywować do coraz lepszej gry, ogarnięcia, skupienia itp. Rozleniwianie na pewno w tym nie pomaga, zwłaszcza skoro "zasypiacie" na serwerze.

 

A co do zdania aquaxa to zapytaj się go jeszcze raz

 

 

Rozmawiam z Nim cały czas :)

 

 

 

Zapraszam graczy do wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak 30 sekund to zdecydowanie za dużo, moim skromnym zdaniem 20 sekund to max, ale poczekajmy na opinię innych graczy i wtedy podejmiemy decyzję :)

 

Oczywiście proszę bez zbędnego spamu, tylko z sensem i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez jestem za 20sek. Czasami brakuje mi tych 5 sek chodz mam zbindowane wszystkie bronie i granaty ;) Glowie przez to ze gdy padne robie czasami cos innego na kompie, a nie zawsze kursor po wznowieniu rundy skoczy w lewy gorny rog gdy jestem w przegladarce;) 30 sek to zbyt duzo a 20mysle ze by sie sprawdzilo bo nie kazdy ma zbindowane kupowanie oraz nie kazdy ma opanowane szybkie kupowanie, to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie 15 sek w zupełności wystarczy. Zawsze znajdzie sie tak "cymbałek" który bedzie kupował np smołki i na całej mapie je rozrzucał bo ma czas na kupowanie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już chcecie tak zmieniać to na max 20 sek, chociaż mi i tak wystarcza 15 sek w zupełności. Jak będzie 30 sek to będą stać na respie i kupować pół minuty i potem będą problemy z respem do minuty, bo będą usprawiedliwiać się tym, że nie zdążyli broni kupić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dla mnie 15 sek w zupełności wystarczy. Zawsze znajdzie sie tak "cymbałek" który bedzie kupował np smołki i na całej mapie je rozrzucał bo ma czas na kupowanie ich.

 

 

Dokładnie tak jak mowisz, w ciągu 15 sekund to można wydać cale 16k....Bardziej przydałoby się zmienić czas tt na respie (do 1 minuty to w uj dużo) ale to już inny temat...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, jak już to 20sek, jeśli ktoś zajmuje się kupowaniem broni dla kogoś to jego problem jak nie zdąży. Mi również wystarcza 15 sek, w 30 można kupić wiele granatów a niektórzy raszują bo mogą i przyjmowali by kilka granatów na raz. Osobiście jestem przy zostaniu przy 15 sek. pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...