Skocz do zawartości
ROMANIKOV

Podanie na admina [ROMANIKOV]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ROMANIKOV

Wiek: 16

Dlaczego Ty?: Jestem osobą uczciwą mającą dobry kontakt z graczami i także z administracją serwera. Nie stwarzam problemów i przestrzegam regulaminu (staram się). Gram bardzo często na serwerze, kiedy wychodzi jakiś admin, niektórzy gracze zaczynają wszystkich wyzywać i używać rzeczy ułatwiających grę (Aimbot, Wallhack, Speedhack itd.) co mnie bardzo irytuje i niezwłocznie opuszczam serwer w przekonaniu, że będę mógł pograć jak osoba która "czituje" opuści serwer. Osoby które wyzywają też po chwili zaczynają irytować. Takie sytuacje zdarzają się naprawdę często, więc chciałem coś z tym zrobić i dlatego chcę zasilić szeregi Adminów na tym serwerze.

Doświadczenie: Nie za duże. Ponieważ, praktycznie w ogóle się tym nie zajmuję chociaż udzielałem pomocy jako administrator na czterech serwerach COD oraz jednym Deathrun i myślę, że nie było by żadnych problemów.

Znajomość AMXX: 7/10 

Staż w CS'ie: Około 7 lat.

Mikrofon: Tak

Czas jaki dziennie poświęcam na CS'a: Średnio 4 godziny. Czasami w ogóle nie wchodzę, ponieważ jestem zajęty sprawami życiowymi.

Steam: Tak, aczkolwiek na serwerze gram non-steam

Kontakt:Ogólnie jestem osobą z którą nie łatwo jest się skontaktować, ponieważ zazwyczaj mam wyłączony telefon,skype itp. Myślę, że najłatwiejsze nawiązanie kontaktu ze mną będzie po przez forum, ponieważ jestem na nim dość często oraz facebook. Link do mojego profilu Facebook'a -> https://www.facebook.com/pawel.oszczeda

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/ROMANIKOV/80.72.41.212:27330/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...