Skocz do zawartości
Blade Killers | N3XT

Bug ze Stattrackami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż dziś gracze na serwie mowili mi ze da sie zbugowac stattraki 

Polega to cjyba na tym ze jak ktos wystawi na rynku klucze za ST i jak sie kupi to te ST sie mnożą w jakis sposób.

Tak słyszałem od graczy i tak piszę.

Edytowane przez Blade Killers | N3XT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błąd serwera który wykorzystało kilka osób. Przykładem jest gracz o nicku Sanderka (dostała ostatnio bana od Nexiola za kopiowanie przedmiotów) która obecnie na swoim "koncie" posiada 7+ mln ST i z wielką chęcią rozdaje wszystkim na serwerze po trochę co psuję całą rozgrywkę. Przed chwilą ktoś się zapytał jej/jego jak zdobyła te st a Ona/On oznajmił/a, że sobie skopiowała. Psuję to w ogóle sens grania na serwerze bo jak jest możliwość skopiowania sobie st to nie ma po co zbierać... Teraz dużo osób stać na wszystko co jest np. na rynku. Serwer robi się 4fun bo wszyscy będą mieć wszystko bez żadnego wkładu czasu. Proszę o rozpatrzenie tej uwagi i wzięcie tej informacji do siebie. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, ROMANIKOV napisał:

Błąd serwera który wykorzystało kilka osób. Przykładem jest gracz o nicku Sanderka (dostała ostatnio bana od Nexiola za kopiowanie przedmiotów) która obecnie na swoim "koncie" posiada 7+ mln ST i z wielką chęcią rozdaje wszystkim na serwerze po trochę co psuję całą rozgrywkę. Przed chwilą ktoś się zapytał jej/jego jak zdobyła te st a Ona/On oznajmił/a, że sobie skopiowała. Psuję to w ogóle sens grania na serwerze bo jak jest możliwość skopiowania sobie st to nie ma po co zbierać... Teraz dużo osób stać na wszystko co jest np. na rynku. Serwer robi się 4fun bo wszyscy będą mieć wszystko bez żadnego wkładu czasu. Proszę o rozpatrzenie tej uwagi i wzięcie tej informacji do siebie. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione w niedalekiej przyszłości. 

@aquax @FireMachine obczajcie problem

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...