Skocz do zawartości
senor

señorita na moda.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: señor
Wiek: 18
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Żadne
Posiadasz mikrofon?: Taki z Tesco ale mam.
Dlaczego własnie Ty?: Na tsie jestem bardzo często, nawet w godzinach nocnych (zwłaszcza w weekendy lub wolne od szkoły) dzięki czemu mogę nadawać rangi lub robić kanały, jeżeli dany użytkownik tsa by potrzebował. Wiem, że są osoby które przyczepią się do mojej kultury osobistej (według nich jest zerowa) ale prawda jest taka, że wiem gdzie i kiedy mogę sobie pozwolić a gdzie i kiedy nie.
Staż na sieci: Ponad 2 lata, ale nie wiem dokładnie ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie raz z seniorem siedziałem na kanale i nie ma z nim kłopotów. Jest jaki jest, ale jeśli chodzi o to, nie widzę aby miały być problemu z tą osobą.

Godna także osoba na to stanowiska, ale patrząc na las kandydatów ciężki wybór. 

Jestem na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś bardzo porywczy i łatwo wyprowadzić Ciebie z równowagi, a moderator ts'a powinien być oazą spokoju.
Zdecydowanie jestem na nie, są lepsi kandydaci na to stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

-Podanie najsłabsze jakie czytam

-W tym problem, że nie możesz sobie pozwolić na brak kultury przez MIKROFON a do tego jak piszesz, czy zachowujesz kulturę PISZĄC to nie moja sprawa.

-Moderator ma być cierpliwy i wyrozumiały względem nowych osób. To zdanie o kulturze mnie rozwaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


32 minuty temu, Drako napisał:

Na nie

-Podanie najsłabsze jakie czytam

-W tym problem, że nie możesz sobie pozwolić na brak kultury przez MIKROFON a do tego jak piszesz, czy zachowujesz kulturę PISZĄC to nie moja sprawa.

-Moderator ma być cierpliwy i wyrozumiały względem nowych osób. To zdanie o kulturze mnie rozwaliło.

@Drako może jest inaczej niż Ty myślisz.

Może @señor się zmienił, może też być tak że wchodzicie w innych godzinach na tsie i nie rozmawiacie ze sobą. A moim zdaniem wujek się zmienił na lepsze niż kiedyś.

Co do podania jestem na tak

miły

pomocny

długo przesiaduje na tsie

potrafi rozkręcić ludzi na kanale xD

Powodzonka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...