Skocz do zawartości
MaRoBi

ODWOŁANIE SIE Z AB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MaRoBi

STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:1858299647 

Uzasadnienie: WITAM naćpanazelkami uświadomiła mi ze mam ab i tu sie zaczyna problem dlatego ze ja nie grałem ostatnim czasie na multi hed dowodem może byc steam id gdyż mam w innych takie same jjak teraz a ten ab ma inny winnika to ze ktoś chciał bym bana dostał i podszywał się pode mnie nie wiem co dodać jeszcze zawsze czysto gram  wiec prosze o ab i ban dla tamtego id

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na shotboxie napisałeś że grać możesz normalnie ? Więc nie rozumiem twojego odwołania ? IP/ SID  jest czysty a Nick polecam założyć hasło i będzie wszystko dobrze , nie widzę w bansie żadnego AB czy inne rzeczy fakt osoba pod takim nickiem ma czitowanie ale  sid i steam community są inne + IP też inne. Była taka sytuacja z Amelka. niby gracz ten sam ale nie ten sam.

Załóż hasło na nick wtedy nikt nie wejdzie SID / IP masz czyste tylko nick ale biorąc pod uwagę nick może się powtórzyć to się powtórzył.

Gdy dostaniesz AB wtedy pisz odwołanie a nie (grać możesz a piszesz odwołanie) gdzie tu logika ? 

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...