Skocz do zawartości
SQNFUN

Historia nicków Multi-Head'owiczów #2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jako że pierwsze wydanie przypadło Wam do gustu postanowiłem zrobić drugą turę.
Może i znajdą się tutaj nicki/osoby mniej znane co nie oznacza że mniej ciekawe.
Zapraszam do obczajenia kolejnej porcji historii Multi-Chlebka, elo!

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "TWS"?
Nick w sumie na spontanie, robilismy bombing na pociągu i słuchałem akurat kawałka Duże Pe & Eldo - Taktowani Werblem Sekund wiec na koniec podpisałem sie TWS czyli Taktowany Werblem Sekund i tak już zostało wiec w cs tez taki zrobiłem :D

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Maxi King"?
http://www.youtube.com/watch?v=8vdLJLE1_ik
wystarczy czy muszę dodawać, że po prostu miałem go na biurku jak odpalałem pierwszy raz CS? Bo gram tak od początku

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "skaj"?
Hmm,skaj się wzial z mojego patrzenia na niebo lubie na nie popatrzeć bo jest takie spokojne można powiedzieć,i pomyslalem ze wlasciwie fajny nick

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "S0B0T4"?
Mój pomysł na nick wziął się od nazwiska,ale nie chciałem mieć typowego nicku Sobota więc zastąpiłem literki "o,a" zamiennikami "0 i 4" i tak powstał S0B0T4. A z drugiej strony nick również powstał od mojego ulubionego piosenkarza Soboty.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "KATSU#PrO"?
A więc tak, mój nick wziął sie z tego że po sylwestrze, miałem mega kaca, kolega do mnie wbił i zamiast powiedzieć "Jak tam panie na KACU", To się przejezyczyl i powiedział "Jak tam Panie na KATSU" ;D i od tego momentu każdy na mnie mówił i mówi KATSU, więc pomyślałem. Że fajnie sobie dać taki Nick na steam i CS. I to tyle :)

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "siwucha"?
Moj nick jest od mojej ksywy Siwy ale dla tego nie mam go ponieważ jest w cs duzo nicków "Siwy" więc kiedyś jak grałem z kolegami mixa na inną ekipe wymyśliłem Siwucha żeby pomyśleli że ja to baba hahah i tak pomyśleli xD i tak już zostało "Siwucha" od ponad 5 lat gram na tym nicku :P

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Frost"?
Pewnego dnia jedząc paluszki rybne firmy Frosta wpadłem na zmianę nicku, tylko Frosta to tak nie bardzo dla faceta więc postanowiłem zmienić na Frost. A tak serio to mój nick nie ma specjalnej historii, mój stary nick po prostu mi się znudził i przeglądając internety rzuciło mi się w oczy Frost. Pomyślałem więc że całkiem spoko, no i tak już mi zostało.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "z.r.a.z."?
z.r.a.z. to inicjały / Imię nr 1, Imię nr 2, Imię nr 3 , Nazwisko  -  Taki ze mnie urwipołeć!

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Th3End"?
Nick Th3End wziął się z internetu, odrobinę go zmieniłem. Moja osoba nie jest zbytnio kreatywna, jeśli chodzi o wymyślanie, zwłaszcza nicków, do tego nie mam ręki. Nie chciało mi się myśleć, więc postanowiłem poszukać w internecie. :D W końcu znalazłem "The End" i taka jakby lampka zaświeciła się w mojej głowie, że mógłbym to połączyć i dodać zamiast "e" cyfrę 3, co dałoby całkiem niezły efekt, który widzimy do dziś czyli "Th3End".

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Gormit łowca kotów"?
Gormit od takiego serialu Gormiti a łowca kotów bo nie lubię kotów 

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "heaveN"?
Słuchałem rapera Palucha i wyszedł jego album Made in heaven. I mi się spodobał i dałem heaven xD

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Maaajkel"?
Za czasów podstawówki w mojej klasie było czterech Michałów, aby odróżnić jednego od drugiego każdemu z nas wymyślono inną ksywkę, mi przypadło "Majkel" tak też zostało do dzisiaj.

Skąd wizął się pomysł na Twój nick "Aureox"?
Mój nick w zasadzie zrodził się bardzo dziwnie. Kiedyś gdy zaczynałem grać w gry komputerowe gdzieś otarło mi się o ucho słowo "Aurox" –( tworzona od 2002 r. w Polsce dystrybucja systemu GNU/Linux. Obecnie jest już nierozwijana),  postanowiłem ,że troszkę wzbogacę sobie te słówko  , no i jakoś się tak stało ,że przekształciłem to na Aureox .

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "MARCINKSYS"?
Kumpel miał jakiś swój dziwny slang, pewnego dnia zamiast Marcin zaczął krzyczeć Marcinksys i to tyle.

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "ARNOLD KOPYTO"?
Hej, sory ze tak późno. Nick tworzył mi lata temu po raz pierwszy syn podczas oglądania filmu, w którym główną role grał Arnold Schwarzenegger, a kopyto dlatego, że uwielbiałem lata temu grac Deaglem, a jakoś tak wzięła się nazwa deagle = kopyto. Stąd nazwa Arnold Kopyto ;) Pozdrawiam, ARNOLD KOPYTO

Skąd wizął się pomysł na Twój nick "dupadupadupadupa"?
Może na początek moje 2 stare nicki: |_|_|Homo-Niewiadomo|_|_| i `.HomEq.*- nie wiem skąd pomysły na to brałem...
dupadupadupadupa? Pewnego pięknego dzionka wszedłem pokarać botki w cs'ie, jednak odczułem silną potrzebę zmiany nicku (z `.HomEq.*). Problem polegał na tym, że nie wiedziałem co wpisać w okienku z nickiem. Nie wiem dlaczego, ale bardzo lubię słowo "dupa" i dlatego też wpisałem do okienka ową część ciała. Nick wydawał się trochę za krótki, więc dopisałem jeszcze 3 razy. 5 minut później wszedłem na tutejszy serwer DD2/INF. Nick się przyjął, wyłapałem kilka razy screeny i zaczęła się moja przygoda na MH :)
Krótko mówiąc- mój nick to powstał tak "z dupy".

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "SzatanPicolo"?
To taka stara historia :D Kojarzysz Dragon Ball ? właśnie stamtąd wziął się ten nick :) Piccolo taki zielony xD a szatan to jakoś wyszło to jestem nie miły, wredny itp. :D dlatego. Jak coś to nic nie miało wspólnego z tym szampanem xD

Skąd wziął się pomysł na Twój nick "Sebakiller"?
Gdy pierwszy raz Bracia pozwolili mi zagrać w Counter-Strike 1.6 było to ok. 10 lat temu. Byłem bardzo szczęśliwy na początku grałem na "New Game" z botami później przyszedł czas aby zagrać na serwerach społeczności grałem na nicku Braci w zależności kto ostatni skończył grę raz na nicku "Heskey Polak" czyli na nicku dawnym na którym grał mój Brat aktualnie ma nick Guyver a raz na Maniek Sid Ojciec nick mojego drugiego Brata. Przyszedł czas że Guyver mój Braciszek wymyślił mi nick Sebakiller i od tamtej chwili zostało tak jak jest :). Na dzień dzisiejszy niektórzy mówią na mnie sebacziter :D

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnych komentarzy ?! Dziwne ...

Nareszcie jakaś nowa inicjatywa, coś świeżego co z ciekawością się czyta i myślę, że zainteresuje społeczność MH :) Brawo !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@knoppcio ja chciałem napisać ale zapomniałem XDDDD

Tak jak wyżej zostało już wspomniane, nie spotkałem się z czymś podobnym, także wielkie gratulacje dla Ciebie Sqn!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykuł na poziomie, tak jak poprzedni. Leci plusik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wincyj takich artykułów bardzo mi sie podoba taka forma, prosto na luzie i o to chodzi. Pjona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre :) mi się bardzo podoba :) tylko czemu sarenek nie zaprosiłeś.... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ScoobyDoo napisał:

dobre :) mi się bardzo podoba :) tylko czemu sarenek nie zaprosiłeś.... :P

bo większość ma w nicku ma po prostu swoje imię ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie artykuły to ja rozumiem, wkoncu cos naprawdę ciekawego i cos co czyta sie z ciekawościa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nick najciekawszy, polecam. :wub::kappa:

Artykuł ciekawy, fajny, super, czytałbym jeszcze wiele wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykuł dość ciekawy przejrzyście napisane, oby takich więcej
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...