Skocz do zawartości
Eressei

Pomyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:[AMXBans]

Godzina, data zdarzenia:2 dni temu, około godziny 15, jeśli się nie mylę

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:Podane niżej

Uzasadnienie:Witam, dostałem bana za spamowanie infem, że ktoś dostał bana, mając nick [AMXBans], problem leży w tym, że po pobraniu klienta cs 1.6 wszedłem na serwer i zapomniałem zmienić nicku, który był już tak ustawiony, gdy już wszedłem na serwer to na każdym przycisku miałem zbindowane info, że ktoś dostał bana, tzn klikam np. w i pojawia się na chacie info, że gracz dostał bana, a wiadomo, miałem nick AMXBans, więc ktoś mógł wziąć to na poważnie.

Po chwili dostałem perma, przepraszam za nieporozumienie, mogłem wcześniej sprawdzić nick ;/

 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : [AMXBans] 
[AMXBans] Powod : ' Podszywka admina Sunn. ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 671226565 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.28.89.167 ' 
[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była taka sytuacja.

pokazywało się info, że dany gracz został zbanowany, co najlepsze nazwy graczy, którzy byli obecnie na serewie. Pokazywało to się co chwilę, więc ludzie myśleli, że admin się bawi i banuje każdego i zaczeli powoli opuszczać serwer. Pomyślałem sobie, że ktoś sobie robi jaja i chciałem dać mu nauczkę. Miałem gdzieś screena z konsoli o tej wiadomości tylko nie mogę jej znaleźć. Jak znajdę to podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem za co ban, ale samej nazwy nie "Podsywka pod admina Sunn." Nie uważasz ze perm to przesada? Widać, że gracz sie bawił, ale co do perma nie masz racji. @Smerfetka` Wypowiedz się.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Smerfetka` ale nie sugeruj się samym tekstem , warto zajrzeć kiedyś na amxbans i tam będziesz wiedział/wiedziała czy gracz bany czy nie bo później wychodzą takie cyrki jak teraz :/ a nikt tego nie chce tych cyrków czasem warto wejść na amxbans i sprawdzić to zajmuje max 1 minute nic ci się nie stanie jak to zrobisz .. ;) 

@BeZzi temat uważam za zamknięty prawda ? + ban na 3h/1 tydzień wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Smerfetka` napisał:

na końcu był tekst "Zbanowany przez admina Sunn.""

 

Nie miał jego nicku co prawda zachował sie jak admin co podchodzi pod podszywke, ale przyznał sie do winy i  raczej juz tego nie zrobi.

 

12 minut temu, MeGusta napisał:

@Smerfetka` ale nie sugeruj się samym tekstem , warto zajrzeć kiedyś na amxbans i tam będziesz wiedział/wiedziała czy gracz bany czy nie bo później wychodzą takie cyrki jak teraz :/ a nikt tego nie chce tych cyrków czasem warto wejść na amxbans i sprawdzić to zajmuje max 1 minute nic ci się nie stanie jak to zrobisz .. ;) 

@BeZzi temat uważam za zamknięty prawda ? + ban na 3h/1 tydzień wystarczy ?

Wystarczająco długo jego ban wisiał uważam, że kara już minęła. 

Wracaj do gry mam nadzieję, że nie popełnisz tego błędu.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
kfLSwaa.png

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...