Skocz do zawartości
Beucik

[ZAMKNIĘTY] ZMIANA

Rekomendowane odpowiedzi

Elitarny snajper zamiast scout'a powinien mieć AWP. 
Uważam że elitarny mając scout"a jest za dobry i normalni gracze którzy nie mają premium nie dają sb rady.



I dobrze jeżeli ktoś się w końcu zainteresuje tym serwerem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale jestem na Nie. Jest wiele zwykłych klas, które są nawet za dobre. Może i gram Elitarnym, lecz gra samym Scout'em nie jest łatwa. Osłabmy go to jakie będzie miał szanse w starciu np. z takim Rusznikarzem, Granadierem, Wojskowym a nawet kilkoma zwykłymi klasami które też nie są takie słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opanować scout'a można w miarę szybko i jeżeli już opanujesz to nikt z tb mię ma szans.

 Można mu dac awp 1/1 + m4 1/10-11. Warto coś zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety @BeucikCi którzy graja elitarnym sa na nie lub po zmianie moga być niezadowoleni . Tak sobie moge powiedziec o Rusznikarzu bo to tez mocna klasa jest i tez bym nie chciała aby zmienili cos w tej klasie hehe :) Pewnie zauwazylismy ze wiekszosc ludzi wlasnie gra co do premek to Elitarny Rusznikarz Cichy zabojca wiec moze lepiej zmienic cos w tych klasach jak wojskowy i z klas Vip bo od podstawowych klas to tylko mozna wiecej spotkac lekki snajper wsparcie rakietowe Rusher komandos no i moze z 4 klasy a reszta nikt nie gra . Zmiana jak najbardziej sie sprzyda ale zastanowmy sie nad tym dobrze jakie klasy mozna zmienic . Taka jest prawda bo jezeli ktos dobrze gra Elitarnym ludzie uciekaja ale nie tylko z tego powodu bo jezeli z nas ktos juz prawie wbija max lvl to juz slyszymy narzekania i nie graja a tymi ludzmi to sa dzieci wieku 12 13 lat . Rozumiem ze chca wpasc pograc ale z tego powodu mamy zmieniac elitarnego . Nawet 12 latek opanowal ta klase wiec jak wspomniałeś sam mozna szybko sie nauczyc . na wiekszosci w codach graja tymi Scoutami :) i maja jeszcze o wiele lepsze te klasy . Ja proponuje aby wziasc pod uwage z tymi klasami Vip i pozostalymi . Takie jest moje zdanie dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma szans aby zmienić klasy. Scout, awp prawie to samo. Scout może szybciej celny, ale awp więcej zabiera obrażeń. Ale też co za tym idzie? Straci się tak na prawdę klasę bo dużo osób nie będzie z niej korzystało. Zrobię jak z @Olka♡ rozmawiałem dziś albo jutro reset klas i wtedy zobaczymy jak to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...