Skocz do zawartości
SQNFUN

[KONKURS] Zaufaj mi, jestem grafikiem czyli konkurs dla mistrzów painta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w pierwszej odsłonie "Zaufaj mi, jestem grafikiem!" po resecie forum!
W konkursie jak zwykle chodzi o prace wykonane w paincie, a tym razem tematem przewodnim jest "wiosna na Multi-Chlebku".
Każdy użytkownik może dodać max 2 prace wykonane tylko i wyłącznie w 'paincie', a to co narysujecie zależy tylko od Was ale pamiętajcie aby trzymać się wiosny oraz Multi-Chlebka.
Prace będą ocenianie w systemie (1 miejsce = 3pk, 2 miejsce = 2pk, 3miejsce = 1pk), a w skład sędziowski wchodzą: @aquax @Malu @Ania ;) @Master @SQNFUN.
Konkurs potrwa do 11 marca, a wyniki zostaną ogłoszone 12 marca.
Najważniejsza jest zabawa ale nagrody prezentują się następująco:
#1 miejsce - Unikalna ranga na sieciowym teamspeak'u oraz 3miesięczne premium na forum
#2 miejsce - 2miesięczne premium na forum
#3 miejsce - miesięczne premium na forum

Zapraszamy Wszystkich do zabawy!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z braku zainteresowania konkurs zostaje odwołany - @knoppcio szkoda że dodałeś pracę na początku, bo najwidoczniej wystraszyłeś pozostałych artystów.
Knopa zostaje nadal niekwestionowanym mistrzem painta na Multi-Head'zie, a potencjalnych uczestników jak i rywali Knopy zapraszamy na kolejną edycję.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...