Skocz do zawartości
h4x

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie o administratora dd2/inf h4x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: h4x
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): rok
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 17 lat
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: mam duże doświadczenie jako gracz, wiele lat zawodnik esl.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/h4x/80.72.33.52:27480/

Spędzam dużo czasu przy komputerze i tak naprawdę zawszę jestem online, będę mógł zawsze pomóc graczom w problemie a to chyba priorytet.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-8h
Kontakt: mail [email protected] / telefon 500-050-674
 

Edytowane przez h4x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Same plusy jestem na tak :) Jedyne ale jakie mam to to że 1 raz cie na forum widzę ;d

+ wiem

+ doświadczenie

+ amx

+ staż

+ steam

Edytowane przez Pan Wąsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaskoczyło mnie twoje podanie, znam cie trochę z serwera, miałem z toba sporo problemów, dlaczego: byłeś nie miły dla innych graczy używałes wulgarnych słów, oraz obrazales mnie i nagle wychodziles aby uniknąć bana. Po wylapaniu kilka banow, twoje podejście uległo zmianie, na lepsze. Lecz nie jestem jeszcze do końca pewny czy się twoja postawa nie zmieni jak otrzymasz admina.  Twoje GT również mnie nie zadowala, jest na prawdę słabe, będziesz w stanie mieć w tygodniu 7h przegranych? Jak na razie tego nie widzę. Moja decyzja jest taka aby się wstrzymać z twoim podaniem, zamknąc to podanie na okres 2 tygodnie, a ty w tym czasie poprawisz GT oraz aktywność na forum, a my ocenimy twoje zachowanie na serwerze.

A po kolejne podanie jak dla mnie na o*******l. 

Edytowane przez Pawe( L )eK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek
+steam
+mikro
+Doświadczenie znajomość amx
+zgłaszasz u@

-forum 1 post i od razu podanie 
-kultura"  "/choć już zauważyłem że ogarnąłeś się i tak nie spinasz 

Widuje cię dość często na Serwerze, pomoc się przyda bo obecnie jest mało aktywnych adminów 
JESTEM ZA przyznaniem  okresu próbnego ,
Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...