Skocz do zawartości
SQNFUN

Historia Multi-Head'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich w artykule dotyczącym historii Multi-Head'a, Multi-Gówna, Multi-Kupy czy też Multi-Hlebka - jak kto woli.
Zapraszam do lektury poniżej.

Zacznijmy od logotypów których zapewne większość z Was nigdy nie widziała, po za starymi wyjadaczami których raczej już z nami nie ma.

1. 2013 marzec 2djnm6o.jpg

2. 2013 maj  svtgkg.jpg
3. 2013 lipiec  2mos46a.jpg
4.2015 lipiec  1tr32g.jpg 
5. 2015 październik  6xsuo8.jpg
6. [nieznana data]   23ky915.jpg 
7. 2017 luty  21lmqdw.jpg

Teraz przechodzimy do kilku szybkich pytań zadanych aquaxowi, bo kto inny miałby wiedzieć lepiej jak to wyglądało od samego początku jak nie On?

- Siema elo grubo aquaxie, kilka szybkich pytań albo na pyrę - co wybierasz?
- Ok, ok już odpowiadam, nie bij.
- Skąd wziął się pomysł na nazwę "Multi-Head"?
- Pomysł na ta nazwę to była moja tzw "pierwsza myśl" Słowo Multi wiąże się z rozgrywkami Multiplayer natomiast head od tak zwanych head shotow :) 
- Kiedy dokładnie Multi-Head powstał?
- Multi head powstał pod koniec roku 2010. Dokładnie w listopadzie. Wtedy adres forum wyglądał tak: multi.head.xaa.pl
- Kto albo co zainspirowało Ciebie do stworzenia sieci serwerów CS 1.6?
-  Bylem jedynym adminem na pewnej sieci. Nie byłem za dobrze traktowany przez właściciela wiec dla świętego spokoju zrobiliśmy z bratem Ciotecznym swój serwer FFA.
- Jak wyglądały początki MH? Od ilu serwerów zaczynałeś i jakie to były serwery?
- Początki MH były ciężkie. Pamiętam jak do 5 rano chodziłem po serwerach rozmawiałem z ludźmi i zapraszałem na swój. Nie było wtedy master boostow pokroju cssetti. Pierwszym serwerem był serwer FFA na hostingu hostvision. Później przenieśliśmy go na hosting polecony przez mojego znajomego czyli Disconnect. Rok później czyli w 2011 r powstał cod mod 200 który jest do dzisiaj :) 
- Serwer z jakim modem był największym niewypałem na MH według Ciebie?
-  Największy niewypał to Jail break. Tyle pieniędzy co na niego straciliśmy to kupiło by się za to jakieś liche auto. Szkoda strzępić ryja na ten mod. Następne pytanie proszę ;) 
6. Jesteś wstanie wymienić wszystkich administratorów/opiekunów sieci od początku jej istnienia? Wymień tylu ilu pamiętasz (najlepiej chronologicznie).
- Administratorzy - Ja, Vedaar, Winiu, Dexi, Chillout, Consecuente, TWS, Nightwolf, Nty dzień, Malu // Opiekun sieci - Consecuente, Varg, Nty dzień, Adonai, Malu - tak na szybko chyba wszyscy xd
- Jaka sytuacja od początku istnienia sieci 'zdenerwowała' Cię najbardziej?
-  Zaufanie. Do tej pory to jest rzecz która może mnie zgubić życie nauczyło mnie by na prawdę nie ufać nikomu. Kilka razy zaczynalem od nowa wszystko stawiać bo mój przyjaciel lub znajomy popsuł mi wszystko. "Umiesz liczyć licz na siebie"
- Ile było już zlotów MH i jak wyglądał ten pierwszy? Podaj również nicki kilku osób które brały w nim udział.
- O ile dobrze pamiętam to 4 ? pierwszy zlot był również w Krzętowie lecz w tej chacie. Wtedy było największe pijaństwo. Zarzygana łazienka. Zarzygany dach. Do dziś pamiętam jak Wilku sikal przez okno ? Skład zlotu to : Ja, Consecuente, Tws, Nightwolf, Morderca, Magik, Napiorek, Stefan, Sprite i Femarix

Czy ktoś z Was kiedyś myślał o tym aby kupić sobie koszulkę Multi-Hlebka? Jeżeli tak, to macie właśnie taką okazję!
Od 2014 roku, a dokładniej od września Multi-Hlebek ma również w swojej ofercie własne koszulki, zapraszamy serdecznie do zakupów (legenda głosi, że kiedyś sam aquax sobie jedną kupił)
http://multi-head.cupsell.pl/

Na koniec zostawiłem kilka 'śmiesznych' filmików na YouTube dotyczacych Multi-Hlebka jak i uważam że te 2 pierwsze sprawią uśmiech na Waszych twarzach.
(z góry zaznaczam że sami musicie skopiować linki do pasku adresu jeżeli chcecie to zobaczyć, bo nie chcę robić syfu w artykule - btw  @LOLSON #URLOP zrób coś z tym aby filmiki z YT nie zajmowały całej strony).

8 lip 2013 https://www.youtube.com/watch?v=5ziar06o76E (Reklama sieci Multi-Head.pl)
1 lip 2015 https://www.youtube.com/watch?v=0-VJjm5LBmA (Jak odnaleźć i wstawić screeny?)
20 lip 2015 https://www.youtube.com/watch?v=W2fZJ6N5dZo (Zlot Multi-Head.pl 17-19 Lipiec 2015)
23 cze 2016 https://www.youtube.com/watch?v=Z9CkQduUE6g (Multi-head.pl Prezentacja administracji oraz użytkowników)
1 sie 2016 https://www.youtube.com/watch?v=TIJCi8xY1sw (Zlot Multi-head.pl 29-31 Lipiec 2016)
1 sie 2016 https://www.youtube.com/watch?v=C5S8ny2UydM (Zlot Multi-Head.pl 29-31 Lipiec 2016 v2)

Na zakończenie pytanko do Was - które z Multi-Gównianych logotypów podobał się Wam najbardziej? (oczywiście że to, które było przed tym obecnym!)
Piszcie! RAM PAM PAM PAM, aaaa jeeeeeeeeeee!
(P.S podziękowania dla @BeZzi, bo troszkę mi w tym artykule pomógł ;) )

46025940780066684468.jpg
Coming soon... 

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny artykuł nie ma co sie rozpisywać widać tutaj wkład włożony w prace, historia m-g nigdy nie umrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, no, świetny artykuł. Nie spodziewałem się że taka ciekawa historia wiąże się z Multi-Kupą, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super robota chłopaki :D 

@aquax od jaila to się odpier**l bo gdyby nie JB to nie byłoby mnie tutaj :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Namber 6 najlepsze :P Fest, że Ci odrzucili podanie ;)

@Malu nie tylko Ciebie ale i 1/3 społeczności MH, która ma swój udział w rozwoju sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, knoppcio napisał:

@Malu nie tylko Ciebie ale i 1/3 społeczności MH, która ma swój udział w rozwoju sieci :D

15 minut temu, Malu napisał:

super robota chłopaki :D 

@aquax od jaila to się odpier**l bo gdyby nie JB to nie byłoby mnie tutaj :D 

Jedni z weteranów przemówili :') aż się wzruszyłem XD SQN moje zdanie znasz, plusa dałem. Oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SQNFUN ja zawsze ciekawy artykul ktory chce sie czytac :) lap + ;)

Edytowane przez Master

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy i fajny artykuł przyjemnie się czytało 
co do logo podoba mi się  te z 2013 roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego można było się spodziewać po SQN? Jak zwyklę praca na wysokim poziomie, orginalna, ciekawa. Oby tak dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca ciekawa , na wysokim poziomie,  leci +. Tak trzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykuł bardzo mi się podoba. Dobry pomysł na temat :D Leci plusik!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest moc :D byłem bardzo ciekawy jak powstała ta sieć i nie wiedziałem że M-H miało wcześniej jakieś logotypy, bluze z logiem M-H sobie też zamówię, najs najs i jeszcze raz najs :D

+ leci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa historia, aż się łezka kręci. Byłem widziałem, pozdrawiam. :D 2k12, wrzesień. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykuł prawie tak dobry jak moje wywiady :kappa: kolorki ci sie pomylily w pewym momencie. Mg od 3 loga here ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 10.03.2017 o 18:30, knoppcio napisał:

Dzięki ziomkom z TOPMASTERS :love: ahh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...