Skocz do zawartości
Olucha<3

[ZAMKNIĘTY]Źle się dzieje po resie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Coś żeście popsuli po tym resie. Po 1: nie po każdej misji przyznaje nagrodę - albo jest to klucz, albo nic (w opisie jest, że losowe skrzynki i klucze, a skrzynki to nigdy w życiu nikt tu po zrobieniu misji nie widział). Po 2: jakim cudem otwieram pierdyliard osiemdziesiątą skrzynkę DEAGLE i albo jest pusta albo deagle galaxy ? Od czasu resa wylosowałam już z 6 lub 7 Dgl galaxy - co więcej, ktoś mądry mi powiedział "zrób kontrakt", więc ja na to poszłam w nadziei, że przełamię złą passę z diglami, otóż nie! Za pięć deaglów galaxy otrzymuję - DEAGLE GALAXY!! Nie wierzę, że jest to taki mój osobisty pech, raczej jakiś błąd w modzie. Ponadto, moim zdaniem słabiej dropią skrzynie, co też nie wydaje mi się, że to mój prywatny pech, ponieważ przed resem dropiło bardzo fajnie, a teraz gdyby nie dobre serce moich serwerowych przyjaciół, nie miałabym ani jednego skina, nie włączając w to Deagla Galaxy :D Może ktoś przyjrzałby się tej sytuacji, bo trochę straciłam cel w graniu tutaj poza aktualnie byciu adminem...

Edytowane przez Olucha<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze mówi przez te resety niby na dobre a tu z tych dobrych resetow niegra pół lub większość servera. Nawet jak kiedyś o godzinie 21 było z 20-30 osób to teraz mniej jest o 15 w środku deszczowego popołudnia (ciepło się zrobiło dlatego deszczowy).

Sam ja juz wole pograć w csgo chociaż mam bana a na ten server jak wchodzę to mi się odechciewa grać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze wylosowalas te skiny to jest tylko kwestią szczęścia. Drop jest zwiększony. Mogę go jeszcze podkręcić o 10-15 % Co do graczy. To jest normalne że teraz będzie ich mniej. Zawsze tak jest. Zaczyna się dobrą pogoda i w szkołach jak to przez ostatnie miesiące jest ostry zapierdziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co roku tak jest spadek graczy jest związany ze szkołą, pogodą. Sam kiedyś taki temat poruszyłem jak byłem nowy na sieci i dostałem taką samą odpowiedź która była trafna jak żadna inna. W zime dużo osób woli grzać tyłki w domu przed komputerem i popykać w cs'a aniżeli wyjść na mróz. Latem, wiosną jest na odwrót dużo osób woli spędzać czas na dworze niż przed kompem, to jest naturalna kolej rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie mam obiekcji co do ilości graczy, wiadomo raz jest więcej raz mniej osób, ale wczoraj znowu wylosowałam 2 deagle galaxy - 2 jednego dnia !!! To jest pech a nie szczęście aquax :) xD A większy drop też by się przydał, bo takie maratony z ponad 15 pustymi skrzynkami są smutne :( I jeszcze przydałoby się zrobić coś z tymi nagrodami za misje, bo to nie może być tak, że się nic nie dostaje w ogóle za zrobienie...

Edytowane przez Olucha<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Olucha<3 Jeśli chodzi o drop ogólny to mi na jakieś 10 skrzyń wypada 4,5 skinów więc nie wiem czy jest tak tragicznie. Jeśli chodzi o kosy to owszem ciężko jest jakąś zdobyć, ale też nie widzę tragedii. Może masz pecha Olu :D 

@Mariola Nie wiem czemu ja nie widzę tego problemu, nie zapominajmy, że to działa na zasadzie loterii :D 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu zgodzę się z Oluchą gdzie z kupna 10 skrzynek za 11 zł dropły mi 2 skiny :D gdzie przed resetem było to po 5-7 skinów na 10 skrzynek. 
Po za tym skiny deagle są na M4A1 a USP na Kosie :D 

Edytowane przez Mariola
Dodanie zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...