Skocz do zawartości
SicParvisMagna

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie SicParvisMagna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SicParvisMagna

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Nigdy nie byłem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):5, nie używałem, ale @PHONEX wytłumaczył mi trochę co i jak

 

Staż w CS-sie: Łącznie to będzie z 4/5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Sądzę iż byłbym odpowiednią osobą na odpowiednie stanowisko, przede wszystkim aktywność na serwerze dominuje jeżeli chodzi o moje argumenty, chciałbym także pomóc adminom w sprawowaniu kontroli nad serwerem wiemy, że nie każdy zawsze ma czas aby móc poświęcać go grze jaką jest Counter Strike, nawet ja nie zawsze będę mógł wejść lecz napewno moja aktywność pozostanie taka sama.Ogólnie jak to się stało że zawitałem do was na serwer został mi on polecony przez mojego dobrego kolege @PHONEX  jednego z waszych adminów, po 2-3 dniach gry odrazu nawiązałem dobry kontakt z waszym drugim administratorem @Olka♡, sądzę  iż ten serwer ma bardzo dobry zespół i wydaje mi się że tylko bym go wzmocnił.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h

 

Kontakt: Steam

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/SicParvisMagna/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Wielkie TAK

+ Godzinki, dopiero ostatnio zacząłeś grać na serwerze, ale wiem że utrzymasz aktywność ;)

+ Komunikatywny dogaduje się z graczami

+ Zgłasza na U@, Steam, Fb

+ Steam

+ Wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak : 

+aktywność jest 

+ najwazniejsze masz steam :)

+ wiek się zgadza 

+ kulturalny

+ dogaduje sie z graczami a to dla Mnie duży plus :)

+zgłasza na u@ tak jak na steam jak ludzie łamią zasady i przeszkadzają w grze innym , jak admina nie ma w tym czasie .

Z Amxx ogarniesz napewno ja miałam 3 i już to opanowałam zawsze możesz na Mnie i @PHONEXliczyć jakbyś mial jakiekolwiek pytania . Myślę że na okres próbny można mu dać i wierze w niego że da radę :)

Odświeżam . Hallo ludzie napiszecie coś? @BeucikI @SoBeRiuSI @xTu[R]bOI @Winn3R @hl 045 @.::.aStEk.::. to sa admini i gracze z cod 801 niestety pozostali gracze się nie wypowiedzą , bo nie mają kont :/

Edytowane przez Olka♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...