Skocz do zawartości
DajMiTeCiastko

[ZAAKCEPTOWANE] DajMiTeCiastko Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:DajMiTeCiastko    
Wiek:17 lat
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem przez rok czasu administratorem na serwerach SurfSki2
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
Staż w CS-sie:4 lata teraz będzie 5 rok
Steam / NonSteam:NonSteam
Dlaczego Ty:Dlaczego ja to dobre pytanie,ponieważ Mam dosyć słuchania przekleństw i wyzwisk
W grze wypowiadanych przez graczy oraz ich braku szacunku,Jestem także przeciwko ludziom
grającym na niedozwolonym oprogramowaniu.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Na grę poświęcam Weekendy ponieważ Mieszkam w Niemczech
i na co dzień nie jestem w domu,robię mój kurs Rehabilitanta i jestem codziennie oddalony od domu o 60 km
i nie opłaca mi się wracać.Jako Admin postaram się to zmienić i bywać na serwerze co 2 dzień niestety teraz
mogę  jedynie w piątki soboty i niedziele.
Kontakt:Jako Kontakt Mogę podać mój nr Telefonu lub Fb.
Link do GameTracker'ahttps://cache.gametracker.com/player/DajMiTeCiastko/91.224.117.30:27050/
Proszę o poważne rozważenie mojego podania.Może nie jestem aktywny ale na pewno przydam się jako Administrator
Z poważaniem DajMiTeCiastko :)

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz przegrane póki co 23 godziny z wymaganych 60.

Grałem z Tobą przedwczoraj i problemów z Twoją osobą nie ma.

Jak Sam piszesz, że doświadczenie posiadasz to dobrze.

Ja póki co jestem za zamknięciem tego podania na tydzień-dwa, żebyś pokazał, że zależy Ci na adminie i po odrzucenie Ci ochota na pomoc nie przejdzie.

@DajMiTeCiastko no i o to chodzi, a takim podejściem na pewno Ci się uda zostać tu adminem w niedalekiej przyszłości ;)

Edytowane przez MartyN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak:

+wiek

+amxx

+nawet aktywny

Jeżeli byłeś już adminem to myślę że dasz radę, tylko żeby zapał Ci za szybko mnie minął. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...