Skocz do zawartości
Lind

[ODRZUCONE] Lind na Admina?!

Rekomendowane odpowiedzi

Miło, że chcesz pomóc. :)
Nie mniej jednak na dzień dzisiejszy masz przegrane 1209 minut = 20 godzin (wymagane 30-ści).

Nadrób godzinki i napisz do mnie na PW z prośbą o otwarcie podanka, a w tym czasie przebywaj na forum i postaraj się coś udzielać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam mieszane decyzje bo:  Jeśli mnie przekonasz z tym adminowaniem będę na Tak

+ Kultura

+ Steam

+Gt 

Ale nie rozumiem jednego jak można mieć admina 20-30 razy skoro masz dopiero 16 lat? Admina dostaje się od 16 a z tego co wiem bardzo rzadko zdarza się, że 14 latki mają admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro zostałem wywołany do tablicy to napiszę

Nie wiem kim jesteś nie kojarzę z serwera nic a nic pierwszy raz widzę ten nick

To co napisała Sylwia mieć admina 20-30 razy to ty zmieniasz częściej  funkcję admina niż niektórzy ludzie skarpetki

Ja mam wyrobione zdanie o takich adminach i wiem co będzie dalej, ale daję Neutral ponieważ idą święta a właściwie już są dlatego nie chce ci dać nie żeby nie popsuć ci humoru i świąt ?

 

Edytowane przez Rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja znam człowieka. Nie sprawia problemów, spokojny, poukładany. Myślę, że można dać mu szansę.

+ kulturka

+ steam

+GT

+ Aktywny, zgłasza u@

+/- Wiek, co prawda szefowa akceptuje od 16 lat ale ja jestem sceptycznie nastawiony. Pamiętam siebie jak miałem 16 i sobie bym adma nie dał ale może Ty jesteś mądrzejszy ;) 

Podsumowując jestem na TAK :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Lind? Kim jest Lind...? Niestety nick mi nic nie mówi, może parę razy się pojawił podczas mojej gry na serwerze, ale swoją osobą jakoś nie zapadł mi w pamięć. Jak wynika z GT gracz w miarę regularnie zaczął grać na serwerze od 24 dni, pewnie żeby doklepać godzinki i złożyć podanie. Inną kwestią jest ilość razy posiadania funkcji administratora... to nie wróży stałości. Krótko pisząc jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...