Skocz do zawartości
Jagiellon

Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jagiellon

 

Wiek: 19

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem nie raz adminem na FFa oraz na CS Go modach na go modzie byłem jakoś pół roku adminem potem sie posypał server

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

 

Staż w CS-sie: 4/5 lat 

 

Steam / NonSteam: Steam jak najbardziej 

 

 

 

Dlaczego Ty: Dlatego ja ponieważ jest bardzo mało adminów kiedy nie wejdę to nie ma żadnego i ludzie się denerwują że adminów nie ma a biega koleś na wh czy na aimie. Umiem dogadać się z ludźmi stworzyć dobrą atmosferkę i lubię się pośmiać 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jeżeli bym dostał admina proste 3/4h dziennie jak zabawa się rozkręci to mogę siedzieć całą noc ;)

 

Kontakt: GG- 53951121  bądź STEAM 

 

 

 

tutaj link do gametrackera mało ale nadrobię w ciągu 3 dni nie całych :)

 

 

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.125:27235/top_players/?query=Jagiellon

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/player/Jagiellon/80.72.33.58:27275/<--- słaba tygodniówka.

 

 

 

Jako, że podanie stoi już dłuższy czas to go zamknę i będzie to samo, co w przypadku Pana @DrRaku ---> KLIK

 

 

 

Daję Ci 3-4 dni na poprawienie aktywności na serwerze.

 

 

 

Jeżeli Twoja aktywność będzie dobra - podanie zostanie zaakceptowane.

 

Jeżeli nie wykażesz się aktywnością przez te najbliższe dni - podanie zostanie odrzucone.

 

 

 

Do dzieła. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...