Skocz do zawartości
DeTeX[Szymon]

[ZAAKCEPTOWANE] Podanie DeTeX (powrót)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : DeTeX

 

Wiek: 18lat (22maj)

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu serwerach a tymbardziej byłem adminem na tym serwerze lecz zrezygnowałem z powodu braku czasu (nauka :c )

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

 

Staż w CS-sie: 8-9 lat

 

Steam / NonSteam: Miałem steam lecz mi go skradziono wiec póki nie kupie Steama lece na NON

 

Dlaczego Ty: Ponieważ byłem adminem na tym serwerze i znam go na wylot, Jestem miły,kulturalny oraz sprawiedliwy. Przestrzegam regulaminu i gdy popełnie błąd który jest karany banem potrafie ukarac sam siebie :D Jest mało adminów na tym codziku ponieważ @Atsui i Sobek zrobili sobie przerwę i została Olka i Sic a nie zawsze mają czas aby siedziec godzinami na serwerze żeby karac za łamanie regulaminu ( Ola już starsza pani ma życie prywatne :* ) a ja jestem nerdem wiec cóż :D . GT do poprawki wiem, lecz wracam do stałego grania a potrafie nabic wiele banów w ciągu swojego pobytu na serwerz :D 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu 2-3h w weeken 6-8h

 

Kontakt: Skp/FB/GG

 

 

 

Link do GameTracker'a: DeTeX: https://cache.gametracker.com/player/DeTeX/80.72.34.124:27034/

VeX (stary nick) :https://cache.gametracker.com/player/Vex/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DeTeX[Szymon]hm znasz Moje zdanie :D Jestem na tak

+wiek

+kulturalny

+Amxx

+dogaduje się z graczami 

- steam ( wiesz że lepiej go mieć)

godzinki nadrobisz spokojnie

Był już adminem u nas i sprawował się według mnie bardzo dobrze. Ja wrócę dopiero we wtorek bo laptop Mi zdechł więc spokojnie :) . Oczywiście admin nam się sprzyda jak najbardziej więc jestem jak najbardziej na tak :) Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...