Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAAKCEPTOWANE] [Moderator] Bezzi

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Przez te prawie dwa lata na forum nauczyłem się tego dogłębnie. 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Uważam, że jest na wysokim poziomie.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Oczywiście.

 

 

Imię: Karol
Wiek: 23
Czas spędzony na forum: Ponad 1,5 roku.
Doświadczenie w moderowaniu: Mam dostęp do całego działu UBT jak i skarg, dlatego wiem mniej więcej jak wygląda praca moderatora oczywiście jestem świadom, że jest to kropla w morzu porównując całość moderacji forum.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak jak wspomniałem mam dostęp do kilku funkcji, więc tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Niestety, ale to już przeszłość.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Naprawdę ciężko określić, jednego dnia jestem 3 godziny drugiego 10. Wszystko zależy od obowiązków w domu jak i w pracy.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myślę, że dojrzałem do tej roli, wiele osób na pewno zauważyło moją zmiane myślę, że jest na plus. Staram sie być osobą pomocną i bezstronną w życiu forum co na pewno da sie zauważyć. Nie lubię gdy ktoś nagminnie narusza regulamin forum, gdy widzę że ktoś łamie zasady używam opcji "zgłoś" co każdemu użytkownikowi polecam, lepiej jeść z czystej miski niż założyć ręce i tylko sie przyglądać.
Mam pod opieką cały dział UBT i uważam, że radzę sobie w nim bardzo dobrze dlatego chce spróbować swoich sił jako moderator i opiekun jednocześnie. 
Praca moderatora i dodatkowo opiekuna będą sie ze sobą łączyć w wszelaki sposób co mi bardzo pomoże w działaniu i mojej pracy.
Jestem osobą, która zawsze dąży do celu i nigdy sie nie poddaje dlatego z góry dziękuję za każde głosy na tak jak i na nie. 
Nie jest to może bardzo rozbudowana wypowiedź, lecz uważam, że wystarczająco i dogłębnie pokazuje moją osobę.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie za dużo tych awansów? XD :kappa:

Oczywiście, że jestem na tak!

+Ogarnięty,

+Pomocny,

+Miły,

+Pracowity.

+Nie zaniedbuje UBT. 

Nic tylko brać.

Powodzenia. Niech kot z Postala będzie z Tobą! XD :kappa:

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako że nie ma póki co lepszego kandydata jestem na tak.

EDIT: Bezzi jest aktywny, pomocny, spędza więcej czasu na forum niż niektórzy obecni moderatorzy dlatego jestem na tak. Jestem pewien że sobie poradzi! @Missia

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troche  leniwy  ale  jak sie go pogoni to  pracuje   az  sie  kurzy ^^.

Trzeba  przynajmniej   dac mu szanse  sie wykazac( zawsze pozostaje  degradacja) .

Poza tym  pelna kultura  i rozsadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że TAK. 

+Chłopak pracuję na forum bardzo dobrze. 

+Kultura. 

+Poradzi sobie spokojnie. 

Powodzenia, trzymam za ciebię kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Karol fajna mordeczka, sympatyczny, twardą rękę posiada, lecz na mnie nie działa. :kappa:Jeśli pogodzisz ubt z moderatorem, adminem serwera, oraz życie prywatne to nie mam nic przeciwko. W ubt działa wyśmienicie, wszędzie go pełno, na całym forum, udziela się w każdym większym wydarzeniu forum, jego obecność na forum jest znaczna i gdyby nie on, nie wiadomo jakby się potoczyły losy forum, jak i ubt. Kulturalny, potrafi złożyć zdania (mam nadzieję :D) i według mnie jest to najlepszy kandydat na moderatora forum. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem na twoje podanie Karolku. Co by nie powiedzieć , ale jest to mój fioletowy banan. A teraz tak  szczerze to Karol jest to osoba kulturalna , pewna tego co robi , w UBT radzi sobie wręcz doskonale. Jest bardzo ,ale to bardzo cierpliwy , oraz ciężko go wyprowadzić z równowagi i za to się należy wielki ++++++++.   Jest bardzo pracowity , zawsze stara się wytłumaczyć najlepiej jak potrafi to i owo :). Póki co nie widzę lepszego kandydata , a więc życzę Ci powodzenia :D .

Reasumując na wielkie TAK

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dodać,

- Jeden z lepszych kandydatów do tej pory na to stanowisko, 

- aktywny, wszędzie go dużo (w dobrym sensie :D )

- wymagania są spełnione, 

- widać, że podanie nie na odpierdziel ;)

Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U Karola ostatnio same plusy. Jest aktywny na forum i pracuje jak nikt inny. Radził sobie z każdą funkcją to i z tą raczej da radę. Masz moje tak, tylko postaraj się nie odwalić takiej kaszany jak wcześniej.

Powodzenia mordo ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe kto dostanie moda, hmmmm pomyslmy.... a no tak to bedzie Bezzi :sheep:

Kazdy tutaj zgromadzony wie, ze jest on najlepszym (zaraz po dzejkim) kandydatem na to stanowisko. Praca w ubt pokazal ze duzo go na forum w przeciwienstwie do paru innych osob, ale to pomine bo zaraz bedzie placz o to ze ja nie widze itp. Nie trzeba tutaj sie rozpisywac, Bezzi po prostu zasluguje na moda swoja praca w ubt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że tak. Chłopak prawie cały czas jest na forum, zawsze służy pomocą. Duże doświadczenie oraz staż na forum. Kultura na wysokim poziomie. Jak najbardziej poradzi sobie na tym stanowisku. Powodzenia Bebzik :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie na obecna chwilę to jest najlepszy kandydat na to stanowisko, dlaczego? Przypomnijcie sobie jak został członkiem UBT radził sobie bardzo dobrze nie zaniedbywał tej funkcji wkładał w to 120% aktywność jego była bardzo dobra wszedzię go widziałem na forum wypowiadał się wszędzie , od jakiegoś czasu został OPUBT i nie wiem czy zauważyliście ale wykonuję tutaj bardzo dobrą robotę. I chyba mogę porównać @Bezzi z @Missia dla mnie sa to dwie osoby które całkowicie oddają się tej sieci wykonują wszytsko na 150% nie na 100%. Od 6 miesięcy @Bezzi był cały czas aktywny było go wszędzie pełno widać.A co do tego czy poradzi sobie z 2 funkcjami to jestem niemal pewny że da radę. @Bezzi Powodzenia. :)

Edytowane przez Pawe( L )eK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną widzę dwóch kandydatów. @Bezzi po naszych rozmowach wcześniejszych, widzę bardzo dużo wziąłeś do serca, co widać w opiniach ludzi. Jesteś osobą, co słucha, jest cierpliwa i daje się przekonać. Jesteś osobą, co potrafi przyznać rację komuś, wysłuchać nie widać rządzenia w randze. Jestem na duże tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam ale po znam :D 

Jestem na TAK ! 

+POMOCNA  kobieta z niego <3 

+ na forum spędza więcej czasu niż chyba z rodziną O.o 

+ Kocha każdego za to każdy kocha go ( miły , spokojny , wyrozumiały , szczery , ogarnięty , wyluzowany , da się pośmiać z nim)

+ I takie tam bla bla bla , ale wszystko spełnia <3 !! 

Brać go niech pracuje jeszcze więcej ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry kandydat na to stanowisko, jestem na tak:

+kultura

+aktywny na forum

+pomaga nowym użytkownikom 

Powodzenia, tylko żeby Ci  znowu władza Ci do głowy nie uderzyła! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że jestem na tak. BeZzi przykłada się w 150% (tak jak to stwierdził @Pawe( L )eK). Jest to osoba, która nigdy nie odmówi pomocy, czy to w sprawach prywatnych czy forumowych. Wszędzie go pełno, wszędzie się udziela, co znaczy, że zna każdy dział idealnie. :D Największym plusem jest to, że zgłasza danych użytkowników jeżeli nie przestrzegają regulaminu czy uważa, że trafił na multikonto. Jeden z trzech najlepszych kandydatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siedzisz na tym forum cay czas, widac ze Ci zalezy ;) co prawda miales swoje wzloty i upadki ale koniec końców znow jestes supportem oraz teraz  op ubt,  co pokazuje ze takze masz zaufanie u administracji ;) Pewnie dostaniesz ta szanse i prosze nie zmarnuj jej ;) Jestem na Tak, powodzenia mordeczko! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnim czasem duża zmiana na plus +

Aktywny, kulturalny, nie wzbudza negatywnych emocji wręcz przeciwnie bo stara się wprowadzać miłą atmosferę np. na sb ;)

 

Moim zdaniem najpoważniejszy kandydat do tej rangi.

TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiadam się średnio raz na tysiąc podań i to zasłużyło na moją opinie. Od dawna już widać jak ciężko pracujesz na forum, Twoje zgłoszenia mówią same za siebie. Na tą posade nie ma lepszego kandydata wśród złożonych podań a nawet spośród aktualnej listy aktywnych użytkowników. Wielką stratą byłoby gdybyś nie dostał się do grona moderatorów dlatego masz mój głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...