Skocz do zawartości
ChwalaOddzialomPrewencji

[ZAMKNIĘTY] mute menu dla graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem spory problem na serwerze, otóż czasem gdy nie ma admina dochodzi do nadużywania mikrofonu, tj. krzyczenie, wyzywanie i śpiewanie. Mutowanie na steamie nie zawsze działa jeśli ta druga osoba gra na non steamie i trzeba tego słuchać. Problemem jest też gdy nie chcesz słuchać gadania jakiegoś wąsacza i proponujesz zmutowanie arnolda ale zamiast tego dostajesz od niego bana z którego później nie potrafi się wytłumaczyć.

Proponuję dodać plugin amxx mute menu, wtedy każdy gracz może sobie wybrać kogo chce słuchać, a kogo nie.

FOenFap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Graczu składasz propozycje a masz wonty o bana za które konsekwencje zostały wyciągnięte juz ,dodatkowo prosze moderatorów o wyciągnięcie konsekwencji za ten obraz poniżej  @LOVASSS nic nie wnoszący do tematu i jak to czytam bijący w admina @ARNOLD KOPYTO
a co do opcji mute wiem że kiedyś coś takiego  było chyba ze poprzedni opiekun coś pozmieniał,
ps. Zawsze możesz w ustawieniach voice wyciszyć będziesz miał spokój ;):P ,choć jeżeli takiego pluginu nie ma obecnie jestem za jego dodaniem.

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no nie ma co tematu pod dywan zamiatać bo dziś była sytuacja gdzie "Player" lat z 10 nawijał non stop, nie szło go zrozumieć bo miał coś z mikro, strasznie utrudniało to grę.. Wyciszać nie ma co bo z innymi graczami jakoś porozumiewać się trzeba, a ja do gaduł serwerowych należę więc.. nie każdy każdego chce słuchać więc lepiej to naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie brzmi czy został tylko wyłączony, czy się wykrzaczył bo przestał działać pamiętam od tak nagle z mapy na mapę.

Jeśli się wysypał trzeba będzie wgrać na nowo, chyba że ktoś się będzie chciał bawić w poszukiwania przyczyny.

Oczywiście jestem za włączeniem pluginu. Był wybawieniem dla uszu jak ktoś piszczał albo muze puszczał.

 

Pozdrawiam

Skipper :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Postaram sie do srody wgrac ten plugin, obecnie pracuje do poniedzialku wiec nie mam jak go wgrac, jesli znajde chwilke to go wgram i mysle ze to dobry pomysl. 

Temat zamykam, sprawa wyjasniona plugin najpozniej do srody bedzie wgrany. :)

Edytowane przez Pawe( L )eK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...