Skocz do zawartości
Gawciu

Trochę mindfuck

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pewien problem, a mianowicie taki, że właśnie wszedłem na serwer. Niby wszystko okej aż tu nagle dostaje informacje na chat, że wszystkie moje skiny zostały wykupione na rynku za 1 stattrack(zdjęcia poniżej). Na początku myślałem że to tylko jakiś błąd, ale  patrzę i faktycznie owych skinów nie mam. Zrobiłem reloga  i info z rynku dostaje ponownie i to nie jednorazowo tylko co chwile spami mi tym cały chat.  Mam nadzieję że ktoś wie o co z tym chodzi i będzie w stanie mi jakoś pomóc.

 

Pozdrawiam :hi:

20170507204351_1.jpg

20170507204647_1.jpg

Edytowane przez Gawciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Chcę odświeżyć temat, ponieważ 2 dni po resecie znowu miałem ten sam problem, ale dzisiaj dwóch graczy spotkało to samo (jedno ss moje)

Adii STEAM_1:0:1285884760  85.237.168.169    (ns) - zdjęcie telefon od tego gracza 

KFD STEAM_1:0:870580368  91.227.64.135        (ns) - brak ss

EDIT: Tym razem skiny nie zniknęły, aczkolwiek bardzo irytujący jest ciągły spam na czacie 

 

2017-05-13_12.20.39.jpg

20170513120009_1.jpg

Edytowane przez Gawciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie chodzi Ci o bugowanie skinów, że nagle jedna osoba dostaje mnóstwo skinów. Jest to zaprzestane, ponieważ, jackpot został jak na razie wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O bugowanie skinów tu raczej nie chodzi bo ta sprawa nie jest nawet powiązana z jackpotem, lecz z rynkiem, który robi spam wiadomościami o sprzedaży wszystkich skinów za 1 stattrack. W moim przypadku akurat jest to problematyczne bo nie jestem w stanie zauważyć wszystkiego co gracze piszą na u@. Jeśli nikt nie wie jak to naprawić to byłbym wdzięczny gdyby była możliwość sprawdzenia czy problem zniknie poprzez reset mojego konta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...