Skocz do zawartości
BaronTHC

[ODRZUCONE] Baron chciałby wrócić

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BaronTHC

Wiek: 23 rocznikowo

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, byłem tu adminem, opiekunem przez 8 miesięcy.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie: Około 16 lat z większymi i mniejszymi przerwami

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Każdy stały gracz tego serwera mnie zna i wie, że się nie pierd*le w tańcu.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz tego czasu będzie więcej do gry. 2-3h.

Kontakt: Steam

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=BaronTHC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+amx

+doświadczenie

+mikro

+steam

-"naduzywanie funkcji"banujesz za byle co przez co gracze odchodzą z gry, a nie o to w tym chodzi, trzymajmy się regulaminu ale nie przeginajmy.

-Porzuciłeś. Serw jako op i admin , a serw zostawiłeś w takim stanie ze dopiero po długim czasie został w miarę ogarnięty i gracze powrocili

-gametrack pograłeś 30 minut i już podanie "bo byłeś adminem"

- zerowa aktywnosc na forum jak i serwie od kad odeszles.

-nie jesteś zbyt lubiany na serwie i często wywoływane są konflikty miedzy Toba a  graczami jak i innymi adminami, w dodatku po tym jak wchodziles na serwa stawała się dretwa,bo za byle choć małe przewinienie byli gracze karani.

Sory, ale Jestem na Nie ..

@BaronTHC

1.Czytaj ze zrozumieniem ( trzymałeś się regulaminu choć karanie np. Za flesza jako przeszkadzanie w grze mimo ze przeprosił gracz nie jest konieczne)

2. Nie interesuje mnie to dlaczego odszedłeś ale co zostawiłeś  na serwerze po tym jak odeszles.(zrozumiał bym powody osobiste ale nie zmianę gry na cs go)

3 Bycie wyrozumiałym nie oznacza ze pozwalam łamać regulamin.

4. Konflikt choćby. Z @ARNOLD KOPYTO po czym zrezygnował z wykonywania funkcji ale o tym sam może więcej dodać

5 Co do atmosfery nie będę się rozpisywał, powiem tyle (admin ma utrzymywać mila atmosferę, lecz nie zniechęcać do graczy gry )

Tyle z mojej strony, niech inni wyraża swoje zdanie i opinie. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Edytowane przez Xiaulin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@Xiaulin Nie pisz farmazonów, że się nie trzymałem regulaminu, bo gdyby tak było to nie byłbym adminem przez taki okres czasu. Nie znasz wszystkich faktów dlaczego odszedłem z funkcji, wiec się na ten temat nie wypowiadaj. Nie było czasu i chęci na grę w 1.6, a  jeżeli chodzi o forum to co miałem do gadania bez funkcji. Konflikty zawsze były i będą, bo się nie chrzaniłem w tańcu jeżeli chodzi o łamanie regulaminu serwera jak Ty. Co atmosfera ma do adminowania ?Napisz mi jakie konflikty było po między mną, a adminami, bo to mnie bardzo ciekawi ?

--------- @Xiaulin

1. Jednorazowa sytuacje może takie były, ale sam dobrze wiesz, że wszystkiego wychwycić się nie da i nie rozumiem jaki masz do mnie problem.

2. Powody osobiste były, a to, że po kilku tygodniach zaczynałem karierę w GO to co z tego skoro miałem dosyć 1.6.

3. Każdy ma coś na sumieniu.

4. Konflikt ? Arni chciał pisać o urlop z tego co pamiętam, bo się przeprowadzał, wiec i tak by go nie było. Konfliktem bym tego nie nazwał, gdyż to była sprzeczka o to, że rozmawiałem na jego temat z innymi adminami o poradę między innymi z Tobą, bo jeden z adminów chciał pisać na niego skargę. 

5. Co do atmosfery to nie było problemu z mojej strony i nie jedna osoba to potwierdzi. Jeżeli nie chcesz mnie na serwerze to napisz od razu, a nie wymyślasz głupoty :)

Edytowane przez BaronTHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnia system. Jedni go lubią inni nie ale nie chodzi o to żeby Adnima lubić tylko żeby Admin ogarniał sprawy na serwerze.

Poza tym każdy zasługuje na swoją drugą szansę.

Dlatego ja jestem jak najbardziej na Tak.

Pozdrawiam

Skipper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Barona tak długo jak Xiaulin, nie miałem z nim żadnych spin ale moge powiedzieć jedno - Baron zna się na tej robocie. Faktycznie czasem brakuje mu luzu, ale to wynika właśnie z tego, że nigdy nie podchodzi elastycznie do regulaminu. Czasem zbytnie trzymanie się formułek odstrasza graczy, którzy czują się jak w szkole a nie jak na serwerze ;) Moim zdaniem właśnie nad tym Baron powinien popracować.

Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...