Skocz do zawartości
Missia

WIELKI KONKURS GO MOD#2!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani! :jupi: 

konkurs.png 


Jako, że paru z Was informuje o braku zainteresowania serwerem ze strony graczy, to postanowiłam wraz z @aquaxem zorganizować konkurs, który choć troszkę zachęci Was do grania na GO MODZIE#2! 

Grasz bardzo dużo na GO MODACH i lubisz jak najlepsze skiny? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Nie ważne czy jesteś chłopcem czy dziewczynką, każdy może wziąć w nim udział! Dodatkowo mogę śmiało powiedzieć, że konkurs jest banalnie prosty.


Będzie on składać się z trzech etapów, z których wyłonimy 3 zwycięzców. 
1 ETAP: 16-23.05 
2 ETAP: 23-30.05
3 ETAP: 30.05-06.06

Aby wygrać wystarczy tylko grać! Zwycięzcami zostaną Ci, którzy w ciągu tygodnia będą mieli najdłuższy czas przegrany na serwerze spośród innych konkursowiczów. Przykładowo:

Janek - 15h
Zbyszek - 10h 
Olek - 2h 
Rysiek - 22h - jest zwycięzcą, ponieważ przegrał najwięcej godzin. 


Zgłaszamy się pod tym tematem wysyłając swój GameTracker! (w razie problemów związanych z GT proszę zgłaszać się do mnie na pw

Do wygrania jest wybrany skin przez samego zwycięzce + 1 miesięczny VIP
Zwycięzce podam po każdym jednym tygodniu. 

Mini regulamin:

1. Nie można oszukiwać nabijając sobie po nocach godzinki. Pamiętajcie, że wszystko da się sprawdzić. 
2. Jeżeli zwycięzca jakiegoś z tygodni był już raz wygrany to zostaje on pominięty. Nie ma możliwości, aby wszystkie, trzy nagrody zdobyła jedna osoba. 


Jeżeli konkurs fajnie się przyjmie to będzie takich więcej! 

Po nagrody proszę zgłaszać się do @aquax. W razie pytań proszę pisać do mnie (@Missia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaktualizowałam daty zgodnie z opóźnieniem wyników. 

Kuba23 -  196 min - 3,26h 

Wh Eldo :P - 265 min - 4,41h

Fejmer - 737 min - 12,28h

|DZIKTEAM|ZNAMKORDYTWOJEJMORDY - 918 min - 15,3h - Drugi zwycięzca tego tygodnia! (Wiem, że miał być jeden na jeden tydzień, ale między chłopakami jest różnica 2 minut i nie miałabym serca tego Pana pominąć. :)

Szang - 87 min - 1,17h

Enter - 154 min - 2,56h

ŁysyXD - 78 min - 1,18h

QUESTRO997 - 920 min - 15,33h - ZWYCIĘZCA TEGO TYGODNIA!

Quilli - 12 min - 0,12h 

Alach Detonuj - 0 min - 0h 

Gratuluję wygranym! Przypominam, że konkurs na tym tygodniu się nie kończy i bawimy się dalej! ;) Zwycięzcy nie mogą wygrać po raz drugi więc teraz kolej na kogoś nowego! Powodzenia! :x 

Po nagrody proszę zgłaszać się do Aquaxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...