Skocz do zawartości
Twoja Stara <3

[ZAMKNIĘTY]Problem z case M4

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie na Jackpocie i nagle jakaś osoba z Silver 1 ranga wchodzi na niego i daje 100 Case m4. To nie już 1 raz jak osoba ma tyle case z m4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma "kolege" i bugują ;) znam ten bug doskonale więć... to jest brane jako "Kopiowanie itemów " na innych sieciach niewiem ja tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to wkurza :/.Przegrałem przez taką osobę ponad 50 kluczy :/.A osoby które na serwerze bugowały to był AWPIERDOLCHCESZ? i Laska mieli na początku z 100 kluczy,gdy ja grałem po jakieś 7,8 h w ciągu 3 dni i wtedy zaczęły się te bugi :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wie ktoś jak to robić? Zajmę się handlem skrzynek :D

Edytowane przez M6gLTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@M6gLTE nie powinno Cię w ogóle interesować w jaki sposób można uzyskać skrzynki po przez kopiowanie ;) 

Chłopaki, ale po co ten spam? :P Przecież, ZAWSZE możecie skorzystać z opcji "edytuj" :) 

@Nexiol Z Patalogii Na serwerze CS:GO MOD #8 był i jest taki gracz o nicku AWP.MASTER który kopiował skrzynki. Ma zmienne IP. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że było resetowanie amxxbansa i nie można sprawdzić czy lata na aktywnym. A nawet jak dostanie tego bana to i tak mu tego nie udowodnicie :P 

A kolega o nicku "AWPIERDOLCHCESZ?" powinien dostać bana nie dość, że za kopiowanie, to i za wulgarny nick ;) 
Jeśli widzicie takie sytuacje, że ktoś na jackpota pakuje bardzo dużo skrzyń to zróbcie ss'a i wyślijcie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROMANIKOV,ale przez chwile to widziałem :/.Przegrałem,aż 50 kluczy.Może to nie dużo,ale dużo czasu straciłem :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzę sobie logi i nie ma, chyba że było wcześniej po co tydzień są regularnie kasowane. 

Powiem wam jedno panowie, gadać też mogę. Dajcie mi dowody twarde demko/ssy oraz sid/ip gracza/ Wtedy go wyjaśnimi ostro, tak to nie ma sensu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@happy #URLOP mam mały dowód, zobacz sobie w logach pewien sid (podam Ci go na pw)

Nie dość że dostaje, to jeszcze daje takie ilości skrzynek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@.:Aga:. co zrobić pisałem Ci.  Ogólnie Jackpot został wyłączony i zgłoszony technikowi, póki co na razie bez jakcpota. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę potrzeby, aby temat stał, gdyż temat się wyczerpał.

W razie problemów, zgłaszajcie to do mnie, lub do Agnieszki, a my przekażemy (lub rozwiążemy wspólnie) ten problem do odpowiednich osób, aby go wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.