Skocz do zawartości
KillFromNOOB

[ODRZUCONE]podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: buzia<3
Wiek: 14 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): nigdy nie byle, ale trzeba w końcu zacząć
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Troche moj kolega mnie uczy. tak 4/10
Staż w CS-sie: 5,5 lat ą

Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Nie ma prawie adminow na tym serwerze, inni cziitują, trollują , a jak sie wzywa admina to żaden  nie reaguje.

Jak poczatkowy ( admin) moze sie nadam :D W koncu od jakiegos forum trzeba zacząć. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2,3 godz. zależy o której wracam ze szkoły do domu i jak dlugo pomagam rodzicom w polu
Kontakt: E-maile: [email protected]

Lub przez steam : https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=391590763&token=pnmZZy9-
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/buzia<3/80.72.41.212:27330/

PS. Postaram sie poprawic z moja kulturą, ale tak jest jak sie dorasta.

Edytowane przez buzia<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- nie polecam

Wyzywał i obrazał od aimow skillowego gracza :) nie wiem co on by tam porobil na tym cs po prostu jest za mlody (minimum 16 lat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
15 godzin temu, Witu$ napisał:

- nie polecam

Wyzywał i obrazał od aimow skillowego gracza :) nie wiem co on by tam porobil na tym cs po prostu jest za mlody (minimum 16 lat )

jesli chodzi ci o tego typa co na de_inferno go wyzywalem to on dostal bana na zawsze -_- a i  nie wyzywalem go od aima tylko od wh

Edytowane przez buzia<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ŚREDNIO :/ 

- Wiek.
- Brak Steam'a.
- Brak doświadczenia.
- Słaba znajomość AMXX.
- Przy braku osoby z uprawnieniami za dużo sobie pozwala. Brak kultury.
- Za dużo nieprzemyślanych zgłoszeń na "u@". Ktoś Cię zabił i od razu leciało zgłoszenie.

+ GT
+ Brak osób na stanowisku administratora na serwerze.
 

17 godzin temu, buzia<3 napisał:

PS. Postaram sie poprawic z moja kulturą, ale tak jest jak sie dorasta.

To co napisałeś nie ma sensu. Oczywiście. Kiedy się dojrzewa to jest to wiek buntowniczy ale to się ma ni jak do kultury. Jeśli jesteś osobą kulturalną to taką będziesz.
Ja jestem bardzo nerwowym człowiekiem ale opanowanym i nie miałem problemu z kulturą na serwerze, nawet jeśli jeszcze nie zostałem adminem.
Nie ma, że "Postaram się". Ty po prostu musisz się poprawić.

Szkoda, że obecnie nie mam czasu na grę ponieważ, kiedy słyszę co się dzieje na tym serwerze to mnie krew zalewa -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, buzia<3 napisał:

jesli chodzi ci o tego typa co na de_inferno go wyzywalem to on dostal bana na zawsze -_- a i  nie wyzywalem go od aima tylko od wh

tutaj chodzi mi o typa <Lee> Jak się strzela? mojego kumpla ze 10 letnim skillem a ty odrazu ze haxy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...