Skocz do zawartości
5g_KoLoS

[ZAAKCEPTOWANE]Jako ręce do pomocy,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 5g_KoLoS

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem):  kilka serverów, tutaj też miałem ale musiałem zrezygnować.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że spokojnie 6

Staż w CS-sie:  ponad 10 lat (ostatnio liczyłem), powrót po przerwie około 2 miesięcy temu.

Steam / NonSteam: Steam only

Dlaczego Ty:  większość adminów tu nie ogarnia cheat'erów a jeśli już to najpierw dokończy rundę/padnie i dopiero zacznie oglądać gracza podejrzanego, kilkukrotnie zgłaszałem perfidne rage aim'y na u@ i nic z tym nie było robione. Pozostaję bezstronny i jak do tej pory chyba nikt nie narzekał na moje adminowanie.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, ale staram się godzinę - dwie pograć w zależności od natłoku pracy.
Kontakt: Fb, steam, forum, mail,
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/[5g] KoLoS/80.72.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze Cię widuje, nie sprawiasz problemów, często zgłaszasz mi na steam o graczach którzy używają wspomagaczy. Krótko mówiąc nie widzę przeszkód, więc jestem na tak. Mam tylko nadzieję, że nie zrezygnujesz/poddasz się tak szybko jak ostatnio. 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK,

Przyda się pomoc kogoś sprawdzonego....

" Dlaczego Ty:  większość adminów tu nie ogarnia cheat'erów a jeśli już to najpierw dokończy rundę/padnie i dopiero zacznie oglądać gracza podejrzanego, kilkukrotnie zgłaszałem perfidne rage aim'y na u@ i nic z tym nie było robione. " - nie możesz pisać że większość adminów tu nie ogarnia, bo suma sumarum serwer funkcjonuje i raczej jest porządek. Pamiętaj, że każdy adminuje na swój sposób - tzn. niektórym więcej czasu zajmuje dostrzeżenie tego o czym piszesz. Najważniejsze w adminowaniu jest nie krzywdzić osób które na to nie zasługują.....

Także troszeczkę więcej wyrozumiałości Ci życzę - ale bezdyskusyjnie Twoja pomoc się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Tak ponieważ:

+ Steam 

+wiek

+ doświadczenie 

+ Spoko mordeczka zna się itp.

 

 

@SUNN. #URLOP Chyba że bo za moich czasów to ,, rezygnacja 30dni '' a ,, degradacja 60dni '' 

Moja pomyłka już zmieniam wypowiedź 

 

Edytowane przez MeGusta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na duże tak:

+Jesteś bezstronny co widać po zachowaniu na serwerze

+ Często Cię widuje 

+ Steam masz 

- Wcześniej już byłeś adminem i zrezygnowałeś. Mam nadzieję, że tym razem się szybko nie rozmyślisz.

+ Doświadczenie masz

+ Zgłaszasz za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że Twoje ostatnie adminowanie szybko się skończyło, to jestem jak najbardziej na +++ 

Ogarnięty gracz, jako admin też ogarniał. Raczej bezkonfliktowy, a takich ludzi najbardziej potrzeba.

 

Bierem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt więcej nie ma zamiaru się wypowiadać, także zapraszam na STEAM ze swoim SID'em. =)
Witam ponownie w gronie Adminów i tym razem liczę na dłuższą współpracę. :)

@NKE. zdążyłeś idealnie się wypowiedzieć, minutę później już byłby temat zamknięty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...