Skocz do zawartości
head1

[ZAMKNIĘTY]Zakaz fleszy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. mam propozycję... Proponuje dodać zakaz fleszy na małych mapach typu cs_wioche, dust2_long itp, bo według mnie jest to bardzo  denerwujące, jak ktoś rzuca tymi fleszami w rywala, a jednocześnie oślepia swoich. Mam nadzieje, że rozważycie moją propozycje :)

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam że na longu kiedyś był zakaz,a potem go nie było,znow wrócił zakaz i już sama nie wiem jak to w końcu jest,jeżeli ktoś oslepia swój team notorycznie to wtedy ban leci za utrudnianie gry . Wiocha co by tu dużo mówić każdy inteligentny gracz pomyśli że jest za mała mapa,był już temat o tym nawet w dziale "Skargi i problemy" .  Jestem z tego samego zdania co @Marker500aby dodać taki punkt do regulaminu, żeby potem nie było "Mogę rzucać nic nie pisze w regulaminie" itd itd . 

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na longu były zakazane fleshe na wioszce też, więc uważam że można wprowadzić punkt do regulaminu o zakazie rzucania fleshy na małych mapach.

Edytowane przez Marker500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodany macie pkt do regulaminu "17.Zakaz używania fleshy na małych mapach de_dust2_long,  cs_wiocha, de_dust2x2, de_dust2_mini i inne (kick, ban od 5-30 min)"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...