Skocz do zawartości
^PoPus^

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie gram i gram i doszedłem do wniosku że jednak napiszę to propozycje :)

1. Dotyczy Anty-Flesh czyli coś takiego że jeśli jesteś w TT i rzucasz flesha to twoja drużyna nie zostaje oślepiona , jak coś to tylko ty ze swojego flesha. Ja bym to dodał ponieważ nie każdy potrafi korzystać z fleshy :)

2. Dodanie dla vipa defuse. Nie każdy w CT zdąży kupić nożyczki :P więc wydaje mi się to fajny pomysł :)

3. Wiem ta propozycja nie przejdzie ale warto spróbować :) dodanie mapy http://gamebanana.com/maps/176106 (de_dust2 retextured) ciągle ten de_dust2 zwykły a może by tak trochę odmienić i dać o tą właśnie mapę do zmiany otoczenia gry ? :)

Co wy na to Panowie i Panie :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W moim imieniu mogę powiedzieć tyle :

1. Anty flesh, trochę lipa, czasem ludzie używają dodatków typu no smoke, no flash, w takim wypadku mogłyby paść niezbyt trafne oskarżenia. Ale ogólnie pomysł dobry, chociażby w przypadku sytuacji w której zginie ktoś z flashem w ręku i oślepia np. całego longa.

2. vip i tak jest wystarczającym ułatwieniem, a wystarczy zrobić sobie binda i można kupić. jestem na nie ze względu na to że większość 1szych rund wygrywa terro właśnie przez nierozbrojenie paki co mogłoby wpłynąć na niekorzyść tt.

3. Żadnych zmian map. czy to re-textured, czy jakakolwiek inna, dd2 to dd2 i niech takim pozostanie, wszyscy uwielbiają te papierowe ściany.

CHYBA ŻE WGRANY ZOSTAŁBY DUST2 mini, z wersją only A gdy nie ma np. 11 graczy na servie (5+5+HLTV)

 

Moje propozycje :

Usunięcie drugiego He, gdyż jest to po prostu zbyt mocne, albo dodanie go tylko dla VIP.

A także skrócenie TT RESP DO 1:20. często zdarzają się sytuacje w których terro nie ruszy się z respa tylko kampi czekając na rush, runda się przeciąga i najczęściej wygrywa CT przez nie wykonanie celów mapy przez TT.
WPROWADZENIE PLUGINU /REGULAMIN

No i oczywiście albo częstsze zmienianie Roundsoundów (sam mogę jakieś pociachać w wolnej chwili).

Albo wgranie pluginu który pozwalałby wyłączyć je raz na zawsze.

Pozdro.
PRG

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, 5g_KoLoS napisał:

CHYBA ŻE WGRANY ZOSTAŁBY DUST2 mini, z wersją only A gdy nie ma np. 11 graczy na servie (5+5+HLTV)

Nie ma takiej opcji. Serwer to OnlyDD2 i taki pozostanie. Jak chcecie only A gdy jest mniej niż 5vs5 to jest plugin, który blokuje możliwość plantowania paki na B i informuje o tym, że gramy tylko na A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, ^PoPus^ napisał:

Witajcie gram i gram i doszedłem do wniosku że jednak napiszę to propozycje :)

1. Dotyczy Anty-Flesh czyli coś takiego że jeśli jesteś w TT i rzucasz flesha to twoja drużyna nie zostaje oślepiona , jak coś to tylko ty ze swojego flesha. Ja bym to dodał ponieważ nie każdy potrafi korzystać z fleshy :)

Niby pomysł dobry, ale trzeba byłoby się głębiej zastanowić nad tym czy warto wgrać takowy plugin.

 

1 godzinę temu, ^PoPus^ napisał:

2. Dodanie dla vipa defuse. Nie każdy w CT zdąży kupić nożyczki :P więc wydaje mi się to fajny pomysł :)

Była już kiedyś poruszana ta kwestia, została odrzucona z powodu, o którym wspomniał @5g_KoLoS.
Nawet można skorzystać z mojego binda, którego sama używam. Niżej Wam dostarczę:

bind "F3" "defuser; hegren; sgren"


 

1 godzinę temu, ^PoPus^ napisał:

3. Wiem ta propozycja nie przejdzie ale warto spróbować :) dodanie mapy http://gamebanana.com/maps/176106 (de_dust2 retextured) ciągle ten de_dust2 zwykły a może by tak trochę odmienić i dać o tą właśnie mapę do zmiany otoczenia gry ? :)

Nie, nie i jeszcze raz nie - z góry odpada.

 

Godzinę temu, 5g_KoLoS napisał:

Usunięcie drugiego He, gdyż jest to po prostu zbyt mocne, albo dodanie go tylko dla VIP.

Odpada. To jest Multi-Head i Multi-Head pozostanie. Tylko Nasza sieć ma 2 he, jak i 2 fragi za HS i to ją po prostu wyróżnia. To też było wałkowane kilka (jak nie kilkanaście) razy.

 

Godzinę temu, 5g_KoLoS napisał:

No i oczywiście albo częstsze zmienianie Roundsoundów (sam mogę jakieś pociachać w wolnej chwili).

RoundSoundy są zmieniane na oko co półtora miesiąca, już nie przesadzaj, że to jest długo. Mało osób się skarży na niby sporadyczną ich zmianę.
Na dniach zostaną dodane nowe. W sumie nawet zaraz lub do max jutra mogę wrzucić nowe RoundSoundy, gdyż całą sobotę i niedzielę mam zajętą oraz większość poniedziałku i wtorku.

Edytowane przez Inte Tillgänglig Danke:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Popusia

1. Anty-flesh na nie dlaczego? 2-3 zgranych typa którzy coś tam strzelają np: wbijają sobie b na pełnej z 6 fb i nawet się nie będą obracać tylko cały czas strzelać a CT nic z tym nie zrobi. :)

2. Jak nie zdąży sobie kupować to może sobie zrobić binda na kupno defa bind "klawisz" "defuser"

3. Only dd2 to only dd2 na NIE

Do Kolesia

1. 2 Granaty to standard na MH, na każdym serwie więc też jestem na NIE (Ile już było tych propozycji)

2. Co do respa dobrze jest jak jest, jak grywałem częściej to widywałem tam tylko ciebie :)

3. Rs'y czemu nie zmieniajcie częściej, a co do wyłączenia ich to możesz zawsze sobie w opcjach mp3 dać na 0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


24 minuty temu, ^PoPus^ napisał:

@Inte Tillgänglig Danke:* temat do zamknięcia !!!!!! jak ludzie wolą fleshe na twarz dostawać jak tak lubią to spoko ;) 

Poczekajmy jeszcze, może ktoś ma coś do dodania.

PS. RoundSoundy nowe już przygotowuję, więc raczej jeszcze dzisiaj wgram. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Inte Tillgänglig Danke:* napisał:

Poczekajmy jeszcze, może ktoś ma coś do dodania.

PS. RoundSoundy nowe już przygotowuję, więc raczej jeszcze dzisiaj wgram. :)

a co z /regulamin ?

nie wrzucaj disco polo tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, 5g_KoLoS napisał:

a co z /regulamin ?

Tak jak tutaj:

Dnia 2.06.2017 o 15:53, Idealna Bania napisał:

2. Co do respa dobrze jest jak jest, jak grywałem częściej to widywałem tam tylko ciebie :)

Najlepiej jak zostawimy jak jest.

 

1 minutę temu, 5g_KoLoS napisał:

nie wrzucaj disco polo tylko :D

Z disco mam 1-2 nutki na ten miesiąc. :)
Ta paczuszka jest bardziej obdarzona hip-hopem/rapem. :P jednak nie tylko =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodzi mi o plugin /regulamin,

nie o ograniczenie czasu na respie, żeby gracz mógł wpisać /regulamin i otworzy mu się okno z zasadami obowiązującymi na servie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, 5g_KoLoS napisał:

chodzi mi o plugin /regulamin,

nie o ograniczenie czasu na respie, żeby gracz mógł wpisać /regulamin i otworzy mu się okno z zasadami obowiązującymi na servie.

 

Też myślałem o tym aby wgrać, ale też nie chce zaśmiecać serwer pierdołami i tak dużo w nim jest napchane. Myślałem aby na próbę wgrać ogólnie na cod800 i zobaczyć jak działa ale mam mieszane uczucia co do tego pluginu, temu my nie robimy wszystko na hurra a uważamy z wgraniem pluginu każdego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, happy #URLOP napisał:

 

Też myślałem o tym aby wgrać, ale też nie chce zaśmiecać serwer pierdołami i tak dużo w nim jest napchane. Myślałem aby na próbę wgrać ogólnie na cod800 i zobaczyć jak działa ale mam mieszane uczucia co do tego pluginu, temu my nie robimy wszystko na hurra a uważamy z wgraniem pluginu każdego. 

Ogólnie na wielu servach spotkałem się z wieloma wrzutami z regulaminem, 2 najlepiej zawsze mi pasowały :

1. zbiór około 10 zasad wyświetlonych na starcie gdzie trzeba zaakceptować żeby wybrać team,

2. Gdzie w 1szym oknie powitalnym na servie (u nas reklama) właśnie te zasady były zawarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślałam, że o respa Ci chodziło. Widzisz, edytowałeś post, nie sądziłam, że jeszcze dopisałeś coś o regulaminie (gdy czytałam post nic nie było zamieszczone o nim, więc nie widziałam).

Jest napisany regulamin ---> [KLIK]
Jak gracze nie są zaznajomieni z regulaminem, to prosta sprawa - ban za jego nieznajomość. Co za problem wejść na forum i go przeczytać.
Jeszcze jasno jest napisany regulamin w dziale [REGULAMINY - KLIK] na stronie głównej.


Tak jak Kochany Heppuś napisał:

37 minut temu, happy #URLOP napisał:

ale też nie chce zaśmiecać serwer pierdołami i tak dużo w nim jest napchane.
ale mam mieszane uczucia co do tego pluginu, temu my nie robimy wszystko na hurra a uważamy z wgraniem pluginu każdego. 

Naprawdę według mnie jest od tego forum. A niedawno były też skargi, że serwer laguje, że to, że tamto.... Po co jeszcze bardziej mieszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...