Skocz do zawartości
Fejmer

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie by Fejmer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fejmer ;*
Wiek: W tym roku 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Smiem powiedziec ze bardzo dobre , posiadalem admina na tej serverowni na kilku serverach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8
Staż w CS-sie: Kolo 6/7 lat
Steam / NonSteam: Non
Dlaczego Ty: Nie rozpisując się zbyt wiele. Chciałbym wspomóc resztę administracji , i myślę ze ze swoim doświadczeniem nie będę miał problemu z ta funkcja .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 1-4 godzin . Zalezy od pracy .
Kontakt:Gg , forum , fb .
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Fejmer %3B*/80.72.41.212:27330/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Mouseku1 napisał:

-U ciebie z kulturą też nie jest zbyt dobrze

de_inferno0000.bmp

Notoryczne wyzywanie  za przeproszeniem od KU*EW , SKUR**SYNÓW , DZ*WEK , PED*ŁÓW ITP przez dobra moja grę jest z czasem uciążliwe i denerwujące. W szczególności gdy zaczyna wyzywać Cie admin serwera który reaguje na wszystko i wszystkich nie licząc jego kolegów :)

Personalnie do nikogo żadnej inwektywy nie skierowałem :) a jak mówi 4 punkt regulaminu - Zakaz NADMIERNEGO przeklinania. Jeżeli ktoś odbierze to jako tłumaczenie się to nie owszem przeklinam ale staram się to kontrolować ( Jakby admini byli tacy kulturalni hehe) Tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Fejmer Nie rozumiem czy ten wpis jest zażutem wobec mojej osoby i tego w jaki sposub zażądzam? Czy chodzi ci ogulnie na to że zdażają się nieprawidłowości?

@Fejmer osobiscie za dobże cie nie znam.

Grasz coś bo nie raz cie widzialem.

Amx ładny poziom -większy niż mój :)

Kultura- jak każdemu zdaża się mielonym żucić ale zawsze spokojny jesteś i nie musialem cie nawet upominac o ile dobże pamiętam. 

Jestem na tak za okresem prubnym - ale prośba o poprawe aktywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 godzin temu, Fejmer napisał:

Notoryczne wyzywanie  za przeproszeniem od KU*EW , SKUR**SYNÓW , DZ*WEK , PED*ŁÓW ITP przez dobra moja grę jest z czasem uciążliwe i denerwujące. W szczególności gdy zaczyna wyzywać Cie admin serwera który reaguje na wszystko i wszystkich nie licząc jego kolegów :)

Personalnie do nikogo żadnej inwektywy nie skierowałem :) a jak mówi 4 punkt regulaminu - Zakaz NADMIERNEGO przeklinania. Jeżeli ktoś odbierze to jako tłumaczenie się to nie owszem przeklinam ale staram się to kontrolować ( Jakby admini byli tacy kulturalni hehe) Tyle z mojej strony :)

A to ty się domnie spinałeś że powiedziałem raz przez mirko "Jakim Chu*em" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, FairyTail napisał:

@Fejmer Nie rozumiem czy ten wpis jest zażutem wobec mojej osoby i tego w jaki sposub zażądzam? Czy chodzi ci ogulnie na to że zdażają się nieprawidłowości?

@Fejmer osobiscie za dobże cie nie znam.

Grasz coś bo nie raz cie widzialem.

Amx ładny poziom -większy niż mój :)

Kultura- jak każdemu zdaża się mielonym żucić ale zawsze spokojny jesteś i nie musialem cie nawet upominac o ile dobże pamiętam. 

Jestem na tak za okresem prubnym - ale prośba o poprawe aktywności

CZŁOWIEKU!! z taką ortografią to ja bym się zabił..chłop 20 lat i pisać poprawnie nie umie śmiech na sali w dodatku jeszcze admin.. ;/

*zarzutem

*sposób

*zarządzam

*ogólnie

*zdarzają

*dobrze

*zdarza

*rzucić

*próbny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FairyTail nikogo nie osadzam . Mowie ogólnie :) Nie tylko na adminów.Jeżeli ktoś coś źle odbiera to trudno , ja na serwerze sobie "wrogów" robić nie mam zamiaru.Nie oszukując się i wracając do tematu kultury @Mouseku1 każdy z nas przeklina czy to na say czy to przez mikro. @Witu$ Proszę Cie w imieniu i moim i za pewne @FairyTail . Wypowiadaj się na dany temat , i nie wytykaj nikomu błędów.Nikt nie jest idealny i nie każdy jest takim poliglota jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam tego ziomeczqa  dobry typek :D <3

-Dobry gracz

-Kulturalny

-Nie wyzywający

-Służy pomocą.

Lepiej? :D

Bezzi: rozwiń swoją wypowiedź. @VoooDo

Edytowane przez VoooDo
Prośba "Bezzi". :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...