Skocz do zawartości
3x NAAJ

Problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mianowicie. Po wybraniu gracza, czasu (na ile banned), oraz powodu... Zakończając ten cykl ENTEREM wyskakuje mi.  Player is already banned.  

 

Gracz grał na mapce no i nawalał  SG na resp..... I tak w kółko... Nie mając możliwości zacząłem kickać gracza i tu zaczynają się schody :D  Gracz grozi skargą (eeee taaam )  Wchodząc po paru godzinkach znowu ten sam problem z tym samym graczem.... Próbując gracza  zbanować wyskakuje:  Player is already banned (jakoś tak :D)  tylko na tym jednym graczu.

 

Czekam na jakąś pomoc i z góry Dziękuje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taa osoba może mieć jakiś ban na serwerze i wchodzi pod inny nick . Bo ma zmienne ip . I czasami tak jest ale jest na to sposób .

 

 

Wchodzisz do konsoli, bierzesz jego ip "amx_ip/status" i wpisujecie "amx_unban (i tutaj wklejasz ip). Wyskoczy wam informacja, że to ip zostało odbanowane i wtedy możesz spokojnie zbanować czitera albo osobę łamiącą regulamin :] Tylko gdy odbanujesz to daj mu kicka np za ping albo za coś innego i gdy jeszcze raz wbije możesz bez trudu zbanować :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Destroy jest dostępny na serwerze, nie mniej jednak jest on udostępniany ZAUFANYM adminom. 

 

Na tym serwerze admini są stosunkowo nowi, także muszą sobie zapracować na to :) 

 

Co do tej sytuacji na ten czas skorzystaj z porad osób wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...