Skocz do zawartości
^PoPus^

[ODRZUCONE]Podanie ( spróbujmy :) )

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^PoPus^

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina kilka razy nawet na tej sieci na serwerze cod mod 45k ale zrezygnowałem 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

 

Staż w CS-sie: z 10 lat będzie ,

 

Steam / NonSteam: NS

 

Dlaczego Ty: A co tu dużo pisać. Chcę aby na serwerze porządek panował, brak cziterów , miła atmosfera. No ja wiem że niektórzy będą na NIE ale z powodu 2 SS które dostałem, czy zbyt dobrą grę :P

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Trudno to stwierdzić ale jakieś 2h weekendami może więcej. Teraz pracy trochę jest a w wakacje to wiadomo jak to jest :)

 

Kontakt: GG: 51111271 , Forum PW

 

 

 

Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/^PoPus^/80.72.34.124:27034/  rewelacji nie ma ale mogę powiedzieć że będę częściej grać i poprawie ten czas

 

PS: Składam podanie gdyż bardzo miła atmosfera panuje i ogólnie spodobał mi się serwer :) chciałbym pomóc w ogarnianiu a nie zawsze admin jest gdy go potrzeba ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


marnujesz szanse złóż podanie za 2 tyg 
-+steam
-gt 
-nikt cie nie zna
- dla mnie dalej masz ESP dużo skarg na ciebie leci na u@ też ale to już inna rzecz
-grasz na serwerze z 2-3 dni 
Przykro mi ale jestem na NIE nie jesteś złym ziomkiem daj się poznać na serwerze offnij eps xD (hehe) nikt cie nie zna jak wspomnialem gracz z 2-3 dni godzinki bardzo słabe zacznij u nas grać pokaż że ci zależy poznaj się z graczami daj się poznać innym nabij gt i najlepiej kup cs na steam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na Wielkie NIE!!

Steam -

gt -

nikt cie nie zna-

kilka razy cie już zgłaszałem-

Niestety ale nie graj trochę dłużej a nie 2-3 dni i już składasz podanie na admina popracuj nad kulturą nie raz widiałem jak przeklinałeś nawet i do mnie . Niestety Próbuj za 14 dni  Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grasz dopiero u Nas 3 dni, za szybko napisałeś podanie. Byłeś już adminem na 45k i powinieneś wiedzieć jakie kryteria trzeba spełniać, nie masz nawet przegranych 10h. Daj się ludziom poznać nie wszyscy Cię znają. No i niestety wielki minus brak steam.Popraw aktywność, fajnie by było jakbyś posiadał steam i zapraszam z podaniem za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...