Skocz do zawartości
Salutek

[ODRZUCONE]Legenda na admina bo nie ma admina kiedy potrzeba a ja prawie ciagle jestem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Powraca Legenda

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):duze mam adma na 45k :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10 jak nie wiecej :) potrafie wgrywac pluginy itd ;p

Staż w CS-sie:Steam / NonSteam:steam

Dlaczego Ty:poniewaz nie ma admina kiedy jest potrzebny

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-6h

Kontakt:gg/skype/ts/fb/nr tel :)

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Powraca Legenda/80.72.34.124:27034/

DZIEKUJE POZDRAWIAM ADMINISTRACJE I LUDZI KTORZY BEDA SIE WYPOWIADAC BUZIACZKI W GRZE :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14 dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

Napisz do Mnie za 2 dni to otworzę podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie ponieważ gdy ja łamałem regulamin to zawołał pawlatora ale gdy on nuke bugował to nie zawołał admina , więc jestem na Wielkie Nie bo ten gracz łamie regulamin jak admina nie ma !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Na Tak 
+steam
+wiek
+gt 
+amx
+jest wielką parówką
 dogaduje się z innymi jest zabawny dużo gra na serwerze nie widziałem by łamał regulamin może mu sie raz czy dwa zdarzyło ale nikt nie jest święty :P stara sie parówa o tego admina i to widać jestem za przyjęciem go ^.^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj ty ty Legendo Ja na bardzo bardzo małe tak :)

steam +

wiek +

gt +

amx +

Wogóle kultury wiesz o czym mowa

Wszytko masz na plus ale ten język no cóż . Dogaduje sie w miare @Pawlator Nieważne że ty kumpel wiadomo kumpel zawsze na tak @Lalcia Teraz zależy to od ciebie tylko  zależy

Edytowane przez lazart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, lazart napisał:

 

Wszytko masz na plus ale ten język no cóż . Dogaduje sie w miare @Pawlator Nieważne że ty kumpel wiadomo kumpel zawsze na tak

chłopie wnerwiasz mnie coraz bardziej.. co z tego że jesteśmy kolegami? Nadaje sie na admina koleżeństwo nie ma nic do rzeczy.. mówisz to tak jakby to że dałem mu na tak zależało tylko i wyłącznie od tego że się kolegujemy traktuje każdego równo w takich sprawach ty patrz co piszesz patrz na siebie a nie innych zdanie które wyrażam pod podaniami "Tak" "Nie" są zależne od tego co on w tym podaniu napisał a nie  koleżeństwa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


steam +

wiek +

GT +

amx +

Większość wymagań spełniasz, ale mnie nie przekonałeś by ci dać na tak.  Kulturą to ty nie grzeszysz (nawet te parę słów ostatnio za dużo, skierowanych w moja stronę ;/ ) , do tego brak znajomości regulaminu, częste bugowanie NUKE i perki przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, to co wyczytałam w logach jak Mnie nie ma to istny horror jest ! To co robicie jest nie dopuszczalne ! Więc @Salutek Ty jako admin powinieneś dawać przykład graczom, lecz Ty ich wypędzasz ze serwera a dlaczego z powodu klasy Rusznikarz która według Ciebie jest 'gówniana" i będziesz tą osobę gnoił, bo raz Ci się udało. Wszystko widać na logach. Najbardziej co Mnie zdenerwowało to że wkręcasz Mnie krzywe sytuacje  i bezczelnie kłamiesz proszę o to dowód. http://pokazywarka.pl/bgh1im/

Nie pisałam z Nikim na ten temat że ma być usunięty, bo ta klasę na pewno zostawimy. @lazart i reszta która gra tą klasą macie grać normalnie a nie że specjalnie zmieniacie bo Wam każe... Ok przechodzę do kultury, masz trochę niewyparzony język rozumiem pojedyncze przekleństwa, ale to co znalazłam przechodzi ludzkie pojęcie. Zostawić Was na tydzień czasu samych. Niby chcesz dawać przykład, ponoć zgłaszasz, ale sam prowokujesz i wyzywasz. A najbardziej się spaliłeś jak pomogli Ci w questach jak prosiłeś aby Ci dali. Proszę o to logi które znalazłam mogłabym jeszcze coś znaleźć, ale to jak najbardziej Mi wystarczy http://pokazywarka.pl/z9vz92/

@lazart  @Pawlator obraza z żartami ok rozumiem, ale nie w taki sposób na serwerze jeżeli chcecie to idźcie na PW czy na steam. Jakby inny gracz obraził admina w taki sposób od razu by dostał bana a Wy nic nie zrobiliście Legendzie. Jeżeli zobaczę że sytuacja się powtórzyła to wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Oczywiście podanie odrzucam i powiem Ci jedno dla Mnie jesteś BAJKOPISARZEM , bo to co wyczytałam w logach nie mogłam uwierzyć po prostu.  Za dużo wymyślasz, kłamiesz. A ja chcę mieć w gronie adminów którym mogę zaufać i zawsze na nich liczyć. Pozdrawiam

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...