Skocz do zawartości
biegam po śniegu

LAGI #2

Rekomendowane odpowiedzi

To jest aż śmieszne, że często serwer jest pełny przy takich lagach. Stoimy chyba na maszynie PentiumIV, 128mb RAM, Riva TNT2.... A jak ktoś wcześniej gra na jakimś innym 32 slotowym serwerze i wbija do nas na DD2/INF to od razu czuje zderzenie z lagami.

 

Zamiast czekać na to aż gracze zaczną uciekać to może warto zacząć działać wcześniej? ;d 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram, problem jest zauważalny, może na ilość graczy to jakoś nie wpłynie ale na pewno jest to pewną udręką. Mnie osobiście również to bardzo denerwuję i na pewno jest to rzecz którą warto się zająć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawda jest taka, że lagi są cały czas i bardziej są odczuwalne przy pełnym serwerze. 

 

Ludzie którzy zawsze tutaj grali nie uciekną, ale nowi którzy się pojawiają wchodząc na zlagowany serwer to wiecie jak jest.. nie wrócą na pewno.

 

Proszę @@aquax i resztę czerwonych o zainteresowanie w tej sprawie i pomoc bo ileż można czekać :P:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wszyscy mają problemy z netem, tylko nie Ty? xD

 

 

 

wiele osób narzeka, niewiele o tym pisze. Może po prostu się przyzwyczaiłeś do takiej gry xD

 

 

gram duzo lat w ta gre i wiem co to zlagowany serwer :) a ten napewno nim nie jest:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawiałem z Aquaxem - poinformował hosting o problemach, póki co więcej informacji brak.

 

 

Jeśli macie jakieś screeny szalejących pingów, choke to podeślijcie. Mam swoje ale tego nigdy za wiele zwłaszcza że problem dotyczy większości graczy.

 

 

@up no to się ciesz że jakimś cudem ich nie odczuwasz.

 

 

Proszę już bez zbędnego spamu no chyba że pojawią się jakieś niuanse, pogorszenia itp. , Aquax wie o sytuacji i będziemy działać (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...