Skocz do zawartości
Tomass ツ

[ODRZUCONE]Podanie na Grafika (Tomass)

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk):  Gimp,Photoshop CS6.

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.)Avatary,Sygnatury,Tła.

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): Około 3msc.

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]Popracowałem nad pracami,myślę,że trochę się poprawiły,dużo czasu poświęcam w Photoshopie.Myślę,że dam sobie radę na tym stanowisku bez żadnych problemów.

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń: 

 

 

Pięć Twoich prac: 53dc7f3167115.jpg 

                             01088c06cc01e.jpg

                              5ce8c6b41e286.jpg

                               9df737f333dc1.jpg 

                              a80f002b9e43a.jpg 

                                                                                                                                Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tomaska zawsze poprę :x

Prace są ok

Zależy Ci

Dobry chłopak z Ciebie 

Jest mało grafików, a Ty jesteś aktywny i dobry co bardzo przyda się u grafików MH.

Jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak! ^_^ Widać, że się stara, a nie oszukujmy się, każdy od czegoś zaczynał, @Natsu Dragneel! nawet Ty, więc nie marudź w tej kwestii :D 

Kolejna para rączek do zleceń się przyda, chociaż będzie mi je kradł tak jak dzisiaj.

Trzecia osóbka w pomarańczowym się przyda, grafików nigdy za mało! :D

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Freezu Przecież kiedyś mówiłeś, że takie prace dla użytkowników mh są wystarczające. :kappa:

Ja jestem na tak, stara się chłopaczyna. W ubt mu nie poszło, na grafiku na pewno się sprawdzi, pomocna dłoń a nawet dwie się przydadzą, a prace jak na początkującego na me skromne oko są całkiem dobre, miłe dla mego oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam bym jeszcze sie wstrzymal z tym wyborem, jak dla mnei zbyt wczesnie. Oczywiscie  @.:Aga:., ze kazdy kiedys zaczynal, ale moim zdaniem kolega ma jeszcze zbyt male pojecie o chociażby kolorystyce :P w wiekszosci prac jest dodany praktycznie sam napis lub tlo wraz z flara, no ale coz... moje zdanie przeciwko calej sieci gowno da :P moim zdaniem to zbyt wczesnie, zdobacz troszke wiecej doswiadczenia, popracuj nad kolorystyka, napisami i bedzie gitara, powinienes sprobowac za 2 tyg jak juz wiecej sie w temacie oswoisz, wybacz ale narazie jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to te prace wygladaja jakbys dodal tylko napisy + kolory i tyle. Wiadomo od czegos trzeba zaczac ale to naprawde jest podstawowka dla grafikow. Ja bym na twoim miejscu poczekal te 2 tygodnie, porobil pare zlecen, doedukowal sie.
Tymczasowo na nie, ale czekam na podanie w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słodkości w postach już dostałeś ponad norme. Prace są dość słabe bez duszy czcionka zbyt sztywna kompletnie nie pasuje do obrazków. Pamiętam od czego zaczynałeś i jakiś progres jest, użytkownikom prace sie podobają dlatego masz moje malutkie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubie przeglądać forum czytać podania, twoje wcześniejsze też przeczytałem patrze na prace i podpinam się pod wypowiedź @señor dodałeś napis zmieniłeś kolor. Jestem na NIE. Popracuj trochę jeszcze złóż podanie za 2 tyg ;)

 

Edytowane przez |The KinG|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grafikiem może nie jestem ale pojecie o kolorystyce czy też estetyce każdy ma jeden większe drugie mniejsze ode mnie dostajesz małe Tak tylko ze względu na to ze nie odpuszczasz , ze z kazdym dniem i podaniem twpje prace sa lepsze, jesteś zdeterminowany i dążysz do celu. Lecz masz jeden - (składasz podania wszedzie) ludzie z tego powodu myślą że jesteś tzw. "RANGOWCEM" może nie jestem tu długo ale dużo zdążyłem zauważyc. 

Ps. Sory za ortografia czy coś ale pisze z telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pracę są słabe, moim zdaniem o wiele za wcześnie na to podanie. W UBT Ci się nie udało to na siłę dążysz do zdobycia innej rangi, w nadziei że ja dostaniesz.. Jeżeli naprawde zależy Ci żeby zdobyć to stanowisko to postaraj się bardziej, bo jak na razie ja też nie widzę żadnego progresu. Jestem na nie, spróbuj nie za 2 tyg. tylko wtedy, kiedy twoje prace będą lepsze i będziesz widział że ludzie chętnie biorą Twoje pracę ze zleceń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...