Skocz do zawartości
Mamusiaa

[ZAMKNIĘTY]Konkurs TOP15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj w nocy nastąpił reset serwera i postanowiłam Wam zrobić mały konkursik TOP15 na serwerze :). Konkurs polega na zdobyciu jak największej ilości zabójstw.


 

Zasady konkursu:

1. Zakazuje się gry na wspomagaczach wszelkiego rodzaju,takie osoby zostaną automatycznie dyskwalifikowane i zbanowane zgodnie z taryfikatorem.

2. Zakazuje się grania na nicku innej osoby/podszywaniu się pod kogoś. Taka osoba zostanie od razu dyskwalifikowana.

3. Gracze przyłapani na celowym nabijaniu fragów zostaną zdyskwalifikowani i ukarani banem na czas konkursu.

Nagrody:

1 miejsce - Premium+VIP na 2 miesiące

2 miejsce - VIP na 1 miesiąc

3 miejsce - VIP na 3 tygodnie

4-5 miejsce- VIP na 2 tygodnie

Dodatkowo osoby z miejsca 4-15 zostaną nagrodzone VIP'em na tydzień.


 

*Po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników zwycięzcy są zobowiązani zgłosić się do Mnie po odbiór nagrody w ciągu 3 dni. W przeciwnym wypadku nagroda przepada, nie zależnie od tego które miejsce zajął

Konkurs trwa od 08.07 do 08.08 do godziny 22:00 !

Wyniki konkursu znajdziecie pod tym tematem.

Życzę Wam POWODZENIA ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za udział w konkursie. O to wyniki, chcę Was powiadomić że Legenda nagrody nie otrzyma, więc wskakujecie pozycję wyżej. Tak jak napisałam wcześniej po odbiór nagrody macie 3 dni, w przeciwnym wypadku nagroda przepada. Jak widać jestem w TOP15 nagrodę przekażę graczowi który zajął 16 miejsce, żeby nie zaczął się spam typu 'Ja, to ja' chcę otrzymać ss potwierdzający. Po nagrody proszę się zgłosić na pw/steam. 

20170809092032_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...