Skocz do zawartości
asd123sad

[ZAMKNIĘTY]Utrata konta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram na waszym serwerze od jakiegoś tygodnia może dwóch. Wbiłem top1, wchodzę co wieczór by nikt mnie nie wyprzedził. 

 

Wczoraj grałem normalnie, na serwerze byli ludzie co mnie znają z tego, że gram jak odpalony. Admini wiedzą, że gram czysto więc jeszcze ssów nie wrzucałem.

W czym dokładnie problem?

Dziś wchodzę na serwer i wymaga gra ode mnie nowego hasła.. no to wpisuje. Po chwili mam powtórzyć.. (Halo, to przecież rejestracja konta).. Co się stało z moim kontem?

Resetu nie było bo rank jak i inni gracze mają wszystko po staremu.

 

Przed chwilą pisałem z Adminem sypkilopez czy jakoś tak. Zapytał się czy bugowałem skiny. Nie grałem u was na żadnych skinach do wczoraj... bo wczoraj je otrzymałem. 

 

Po logach serwera można zauważyć, że napisałem coś typu "dziwne, że wszyscy mają skiny a ja nie chodź jestem top1" bo taka była prawda. W tym momencie kilka osób podarowało mi skiny. 

Wszystkie informacje podałem z wczoraj i dzisiaj, teraz proszę o wyjaśnienie i naprawienie tego.

 

Edit. Zapomniałem najważniejszego.. mojego nicku. 

Nick: Ciasteczkowy

Edytowane przez asd123sad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczytaj co napisał właściciel sieci...

 

Dnia 18.07.2017 o 18:55, aquax napisał:

Czytaj to co napisałem. Zablokowałem to bo dzięki temu kopiowali prawdopodobnie.

Usunąłem prawie 500 kont ze zbugowanymi skinami / skrzynkami / kluczami na wszystkich go modach. Nie będzie mnie to interesowało  czy napiszecie odwołanie czy też nie. W logach widziałem że nawet admini przyjmowali zbugowane rzeczy po cichu, by  nikt nie widział. To jest kpina. Na drugi  raz te 500 kont lub więcej spotka gorsza kara.

Naprawione też jest pisanie na sayu, że nie wywala już serwera.

image.gif.62c3b25f6662a624ad004489cf515d54.gif935ab56985656.jpg.fde02026bd6df6a21d721c89183caa46.jpg

 

Edytowane przez Aerwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...