Skocz do zawartości
HaZarD

[ZAMKNIĘTY Transfery piłkarskie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ScoobyDoo napisał:

Ja bym go wywalił. Z pracownika nie będzie zawodnika... stara poczciwa prawda. 

Totalnie nie rozumiem Twojego przekazu. 

Moim zdaniem Szczęsny nie mógł wybrać lepiej wystarczy na to spojrzeć z racji samych zarobków. Kto by nie chciał zarabiać tyle grzejąc ławe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, Bezzi napisał:

Totalnie nie rozumiem Twojego przekazu. 

Moim zdaniem Szczęsny nie mógł wybrać lepiej wystarczy na to spojrzeć z racji samych zarobków. Kto by nie chciał zarabiać tyle grzejąc ławe ;) 

Ambitny piłkarz by nie chciał, szczęsny ma ambicje i będzie pierwszym bramkarzem, tylko musi zaczekać.

 

2 godziny temu, ScoobyDoo napisał:

Ja bym go wywalił. Z pracownika nie będzie zawodnika... stara poczciwa prawda. 

Barcelona na tym dużo straci, nie ma zawodnika którego barcelona mogła by kupić za pieniądze ze sprzedaży neymara który by go godnie zastąpił. Wątpie aby chcieli go oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cierpliwość to cnota chociaż i tak wiemy, że kasa robi tu największą rolę. 

Trzymam kciuki żeby wyszedł z tego dołka i pokazał swoją klasę, która posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Bezzi napisał:

Cierpliwość to cnota chociaż i tak wiemy, że kasa robi tu największą rolę. 

Trzymam kciuki żeby wyszedł z tego dołka i pokazał swoją klasę, która posiada.

Jakiego dołka? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Bezzi napisał:

Tego, który pokazał w Arsenalu gdzie jego drużyna nie wygrała Ligi ;) To mam na myśli :D 

Przecież szczęsny grał w romie, na wypożyczeniu O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No z tego co czytałem o Neymarze to tam jak zwykle z jego strony o kasę chodzi podobno od PSG on chciał 100 mln za podpis, a jego stary 50 mln prowizji od transferu cenią się chłopaki, a skończy się pewnie podwyżką i jakąś lewą kasą pod stołem jak co roku ;) 

Co do Danilo i City nie bardzo rozumiem ten transfer dopiero kupili Walkera, który gra na tej samej pozycji za rekordową kasę, a teraz jeszcze Danilo jakby nie patrzeć rezerwowego piłkarza Realu biorą za ponad 30 mln. Kolejny raz polityka transferowa wygląda na taką bez ładu i składu oraz kolejny raz Anglicy przepłacają i jedyne jakich piłkarzy mogą wyciągnąć z Realu czy Barcelony to rezerwowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar podobno zostaje https://twitter.com/3gerardpique

se queda-zostaje.

city jak zwykle wydaje hajs, 30 mln za rezerwowego realu madryt, w którym grał mocno średnio, no nie, tak sie interesów nie robi.

Florek ma głowe do robienia hajsu, a Zizu potrafi ustawić zespół, mam wrażenie ze real będzie jeszcze długo dominował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym bardziej, że Floro w porównaniu do pierwszego podejścia do Realu politykę zmienił, kupił paru Galacticos, ale teraz ściąga młodych zdolnych, a pierwszy skład wygląda kozacko, do tego taki Asensio czy Ceballos mają się od kogo uczyć. Kwestia do tego rotacji gdzie każdy dostaje szanse i kombinowania z ustawieniem bo ZZ nie trzyma się sztywno jednej formacji jak Mou czy Guardiola. Obrona LM mówi sama za siebie. 

Co do angielskich transferów to jest w ogóle śmiech to czasem wygląda tak jakbyś dał kasę 5 latkowi i oni też tak kupują na łapu capu z nadzieją, przecież był drogi to musi być dobry ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale jaja z tym neymare, teraz juz podobno na 100% odchodzi, odwolanie spotkanie z fanami itd, a myslalem ze zostanie.

 jak by ktos nie widział gg wp xD

Edytowane przez HaZarD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja czytałem też, że podobno się z kolegami z drużyny pożegnał i odchodzi, w Barcelonie też zdenerwowani bo woleliby, żeby jak już ma odchodzić odszedł jak najszybciej więcej czasu wtedy na adaptacje i w ogóle kupno nowych zawodników. Podobno Neymar z ojcem czekają do końca miesiąca bo mają dostać 23 czy 24 mln za poprzednie przedłużenie umowy i potem mają czmychnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastąpić się go nie da o ile na boisku może jeszcze jakoś to zrobią chociaż na pewno nie jednym zawodnikiem, ale straty marketingowe czy po prostu to jak upokorzył ich szejk tego łatwo nie nadrobią. 

Neymar się nawet z kolegami już pożegnał :D

 

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 30.07.2017 o 05:00, HaZarD napisał:

 

 jak by ktos nie widział gg wp xD

Nawiąże do tego wideo i będę szukać korupcji w piłce nożnej :D

Przecież on widział, że bramkarz jest wysunięty kto tak podaje? Tym bardziej jak widać na wideo ma 4 opcję albo podać do kolegi nr 1, 2, 3, albo przelobować bramkarza xD. Gol wygląda jak z 6 ligi polskiej :D

Co do transferów jak mówią media o Neymarze chce on wyjść z cienia Messiego, a każdy wie, że chodzi tylko o kasę z PSG szejkowie robią co chcą  Moneymar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...