Skocz do zawartości
aureox

[ZAAKCEPTOWANE][Moderator] Aureox

Rekomendowane odpowiedzi

Multi G Ó W N O to coraz większe  G Ó W N O. 

Zapewne dostaniesz moderatora ;)

Nic do Ciebie nie mam ale denerwuje mnie, że ludzie, którzy grają tu od paru lat angażują się tylko w MH w nic więcej są zlewani a Ty grając od zaledwie 18 lutego dostaniesz tą posadę. 

 

Powodzenia w karierze modka ;)

 

S: @knoppcio ale trochę niepotrzebne te słowa na "G" i to tak zaakcentowane (to już pozostawiam @LOVASSS). Staż na sieci to nie wszystko. Są tacy użytkownicy, którzy są tu parę lat a ciężko byłoby im powierzyć rangę poważniejszą niż ranga Premium. Trzeba się wykazać czymś więcej niż siedzeniem na forum lub TS przez 2-3 lata i wzbogacaniem co najwyżej historii warnów. No i nie wyprzedzaj faktów.

 

Edit: 

Wyrażam jedynie swoją opinie. Bronię @señor 'a bo wiem, że jest bardzo zaangażowany zawsze w to co robi, na sieci jest od 2014 roku i bez przesady, że było z nim tyle problemów. Rozumiem, że zawsze kojarzono nas razem ponieważ się kolegujemy ale to głównie ja odpierdzielałem maniany a nie On za co jego osoba straciła w waszych oczach. @señor to również mój były podopieczny z Jail'a i wiem, że swoje obowiązki wykonuje w 100% a nawet na więcej. Bardzo również zdenerwował mnie powód odrzucenia jego podania ponieważ na zlocie z tego co mi wiadomo o niczym takim nie rozmawiali z @LOVASSS a tutaj taki argument odrzucenia... Został na równi potraktowany np. ze @ScoobyDoo (bez urazy), który nie oszukujmy się nie jest jakoś szaleńczo aktywny i nie żyje tym forum tak bardzo jak wujek i myślę, ze naprawdę sporo osób podzieli moją opinie nawet z wyższą rangą niż premium ;).

Kolejna rekrutacja i kolejny raz to samo odechciewa się marnować czasu na to forum widząc tak nie fajne zachowanie. 

 

Ps.  Pani/e S następnym razem się podpisz bo nie wiem z kim mam do czynienia ;)

 

S jak Sunn i kolor bordowy żeby nie było: @knoppcio ja nie próbuję wpłynąć na Twoje zdanie tylko prostuje pewne przekonanie, że sam staż wystarczy. Dlatego są również inne kryteria wyboru moderatorów (zresztą nie tylko moderatorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jesteś osobą zbyt anonimową. Jedyna Twoja aktywność jaką zauważam od czasu do czasu to tematy typu "Panowie +1, panie -1" w dziale offtopic.
A odnosząc się do postu knoppcia, ktoś zupełnie niepotrzebnie sprowokował dyskusję i zrobił syf z jednego postu. Panie S, nie zmienisz na siłę czyjejś opinii. :P

@Freezu przecież ja nawet nie próbuję zmieniać jego opinii bo to jest i bez sensu i bezcelowe. To jest jego zdanie i kij mi do niego, doczytaj co tam napisałem^^ eot.

@SUNN. #URLOP to po co zaczynać w ogóle dyskusję? Jakbyś chciał naprostowywać każdego użytkownika czy post na forum to byś dniami i nocami siedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj oj oj @Tony Montana i @Missia , to nie miejsce na rozważania takie:) zajmijmy się Aureoxem

 

Jak przeglądam kto składa, to czekam na wypowiedź do ostatniej chwili. Dla mnie NIE, dlaczego?

Miałeś problemy przy dostaniu adma - rozwiązane, ale smród się ciągnie. Masz rangi, na które wskoczyłeś bardzo szybko i jeszcze stu procent możliwości nie poznaliśmy. Ponadto u moderatora bardzo dużo trzeba dystansu do siebie i do innych, nie można się rzucac w oczy i sądzic uczciwie. Czasami przez Twoja osobę wybuchały kontrowersje.

Nie chcę tu Cie urazić, ale dla mnie NIE, zad użo za uszami, za mało odpracowałeś tego wszystkiego na MH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...