Skocz do zawartości
Salutek

[ODRZUCONE]Legenda Na Adminka???

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Powraca Legenda

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):sporawe mam admina na 45klv :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8/10

Staż w CS-sie:kilkanascie lat nie pamietam ile doklaadnie ;d

Steam / NonSteam:steam

Dlaczego Ty:poniewaz niektorzy gracze nie maja kultury a admina nie ma i musze zglaszac

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:bardzo duzo moge powiedziec ze jestem no-life jak to niektorzy uznaja xD

Kontakt:gg/steam/forum/fb/ts/nr tel

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Powraca Legenda/80.72.34.124:27034/

kultura mi sie bardzo juz poprawila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chyba nie dalej pawlator ci pozwala na wszystko wstawiam tu ss na którym piszesz do niego obraźliwie a on Cię wogóle nie upomina .... brak kultury u ciebiee ciągle jest , łamiesz regulamin cały czas , obrażasz admina a pawlator nawet Cię nie upomni innym za taką odzywkę wlepil by bana ....  @Lalcia  weź on chyba tu jest skończony po ostatnim .....  a tu wstawiam ss co napisałeś w strone pawlatora a on Cie nie upomniał ... http://www52.zippyshare.com/v/TNuMuZ38/file.html  , pawlator dla ciebie  jak on cie wyzywa to nie jest to obraźliwe co pokazały logi jakie Olcia ostatnio wyciągneła ....

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Winn3Rpo 1. gadałem z nim na ts i powiedziałem patrz co piszesz po 2. według ciebie cycki to przekleństwo lub obraza? dobre "huy" nie znam takiego słowa :) na tym screenie nic nie ma 

no to tak :
+gt
+steam
+nie ma co wiecej pisać wszystko ma na +
ale puki co jestem neutralny puki olka nie ogarnie logów a z tego powodu że gracz nie raz jak nie było admina obrażał wyzywał lub przeklinał nie było mnie tydzień więc nie wiem czy się zmienił czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli moge wymienic swoje uwagi (jako stary admin i probujący powrocic 1.Problemy z filesystem.dll  2.Nie byłem aktywny z racji że mi komputer umarł)

1.Wiek:16

Staż w CS-sie:kilkanascie lat nie pamietam ile doklaadnie ;d Ziomek z moich obliczeń wynika że od 5 latka grasz w cs-a (podajesz błedne i kłamliwe dane Wielki -)

2. Steam +

3. GT: Duża aktywnośc +

4.Mało o sobie - ( powinieneś rozwinąc coś i pokazać że chcesz tego admina a nie piszesz podanie po to żeby napisać)

Podsumowanie: Podanie wygląda na napisane na szybko wygląda mi troche na takiego ziomka który chce miec po prostu władze na serwerze a nie pomagać i ułatwiać grę graczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to zaczynamy, no znów znalazłam w logach obrazy może i Mniej ale jest. Jesteś adminem na 45k i też jak nie potrafisz wytrzymać to wjazd robisz czy banujesz? Wczoraj zgłosiłeś Lovers za obrazę i wstawiłeś 1ss a w logach tego było więcej zamiast założyć temat kolejny, że robi wjazd Ci na rodziców to nie wolałeś dolać oliwy do ognia zamiast trzymać język za zębami to nie bo po co proszę o to dowód http://pokazywarka.pl/fwg37y/ .

Jakiś czas temu złożyłeś podanie na COD400 zostało odrzucone powód znasz, to jest Twoje 3 podanie u Nas i znów ten sam problem z kulturą. Widzę w logach że przy Tobie klną jak szewcy a Ty nic nie zrobiłeś. Napisałeś w podaniu ' poniewaz niektorzy gracze nie maja kultury a admina nie ma i musze zglaszac ' i kto to mówi?. Sam święty nie jesteś, żarty żartami, lecz ja już coś na ten temat powiedziałam i jak mam mieć zaufanie do Ciebie? No i niestety skończyła się zabawa i również dostajesz bana za wjazd na Mamę. Nawet nie chcę słyszeć że to w obronie było, że nie mogłeś wytrzymać itd trzeba było siedzieć cicho. Takie zachowania będę surowo karała. Jeżeli nic się nie nauczyłeś po ostatnim odrzuconym podaniu to niestety ja nie będę tolerowała takiego zachowania.

Z wielką przykrością, ale podanie znów odrzucam.

Oznaczę jeszcze z S@ aby wiedzieli jak sytuacja wygląda, bo posiadasz admina na COD45k @happy #URLOP @Inte Tillgänglig Danke:* @Ania ;) 

Nie wiem czy czytaliście odrzucone podanie drugie, ale podam linka KLIK  

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...