Skocz do zawartości
sypkilopez

[ZAMKNIĘTY]Zmiana w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

7.Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1min od momentu rozpoczęcia się rundy).

Prosił bym o zmianę tego punktu w regulaminie na:

7.Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max.30 sec. od momentu rozpoczęcia się rundy).

Był tutaj stary regulamin w którym był właśnie taki punkt (ale ktoś ten stary regulamin skasował i skopiował jakiś inny i wstawił tutaj)

de_dust wystarczy 30 sekund na zakup broni przez terro (runda trwa 2 minuty)  a kampienie przez minute na respie nie jest mile widziane CT w ciągu 30 sec. potrafią kupić broń dobiec na respa tt i ich powybijać i tt potem płaczą że CT raszuje że nie wolno( w regulaminie nic o raszu nie ma więc wolno raszować) .

Pozdrawiam i czekam na zmianę lub odpowiedź w tym temacie:

Pająk: @SUNN. #URLOP (ale masz urlop) 

@happy #URLOP (wszyscy na urlopie?)

@Inte Tillgänglig Danke:*

@Ania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe przecież jest JEDEN regulamin dotyczący GO MODÓW i jest to ten 

 A obecny ma kilka innych punktów. 

 A ten stary pisany przez Julke ja ukryłem jako modek uznałem, że nie warto trzymać 2 regulaminów. Co nie zmienia faktu, że i tak mamy 2 osobne regulaminy jednego moda :P

@sypkilopez nie mam uprawnień :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Bezzi napisał:

Ciekawe przecież jest JEDEN regulamin dotyczący GO MODÓW i jest to ten 

 A obecny ma kilka innych punktów. 

 A ten stary pisany przez Julke ja ukryłem jako modek uznałem, że nie warto trzymać 2 regulaminów. Co nie zmienia faktu, że i tak mamy 2 osobne regulaminy jednego moda :P

 

Odkryj ten Julkowy i tam będzie że max 30 sec. było zmienione ze względu ma mapkę i czas rundy :)

Wiesz są takie przysłowia adminów:

co 3 regulaminu to nie dwa

lepsze 2 regulaminy w garści niż trzeci na dachu

darowanemu regulaminowi w punkty się nie zagląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co sądzą inni admini i gracze o zmianie punktu? ;) Chciałabym żeby więcej osób się wypowiedziało i wtedy podejmiemy decyzję? Odpowiada taki układ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ania ;) innych adminów na serwie nie ma :P

a gracze hm... poczekajmy kilka dni może ktoś się wypowie ( do tej pory było że resp TT max  30sec. nawet klawisz mam pod to zbindowany )

Edit:

tutaj temat wczesniejszy o tym samym :P

 

Edytowane przez sypkilopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, poczekajmy kilka dni, jak nikt się nie wypowie to zmieniamy bez wypowiedzi innych ;)

/

Widzę, że nikt jakoś nie kwapił się do wypowiedzi ;D Zgodnie z umową zmieniam punkt tak jak zaproponował to @sypkilopez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...