Skocz do zawartości
__JaToHipHop__

[ZAAKCEPTOWANE]Hip-Hop na adma XD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: | Ja To Hip-Hop |

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): mam być szczery ? To raz byłem adminem jakieś 6lat temu na servie ziomka ^^

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jezu nie wiem :o 4/5 , ale wszystko do ogarnięcia :D pozatym wielkiej filozofii w tym nie bylo :D

Staż w CS-sie: hmmm łącznie to grubo z 8lat będzię z przerwami, tyle że zawsze pograłem z miesiac dwa i tyle :D teraz jest lepiej ^^

Steam / NonSteam: Steam, no zrobiłem to dla was <3 xD

Dlaczego Ty : Przyda się następny admin, większości nie ma kiedy są potrzebni a cziterów coraz więcej, łatwo zauważam czitera ;) i moja reakcja była by natychmiastowa ^^, sporo także zgłaszałem na U@ i niekiedy było to rozpatrywane po dosłownym spamie z mojej strony, hehe każdy wie jaki jestem ^^ ale co do przekleństw itd to wiadomo muszę ogarnąć :) wszystko jest do zrobienia !

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No to chyba każdy wie haha :D po pracy 1/2h, jak mam wolne to lubie popykać :P 

Kontakt: Kto chce dostanie FB, Steam, Tel, Forum

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/| Ja To Hip-Hop |/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hibhob  ja na Tak

Ogarniasz,

Masz tego steama w końcu

Często jesteś na servie

Choć czasem z kulturą kiepsko ale myślę że dasz radę ogarnąć

jak coś nie będziesz ogarniał to pytaj,

Podsumowując.

Elo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłbym na tak, ale jeden warunek:

z moich obserwacji na serwerze, dość często widuję Cie w sytuacji gdzie strasznie bluzgasz na czacie, jest to nie do przyjęcia, nie wspomnę już o wyzywaniu innych graczy. Jak wyeliminujesz ten element to będziesz dobrym adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Tony Montana napisał:

Byłbym na tak, ale jeden warunek:

z moich obserwacji na serwerze, dość często widuję Cie w sytuacji gdzie strasznie bluzgasz na czacie, jest to nie do przyjęcia, nie wspomnę już o wyzywaniu innych graczy. Jak wyeliminujesz ten element to będziesz dobrym adminem.

jak już wspomniałem wyżej, wszystko jest do ogarnięcia i wiadomo że nie do przyjęcia jest to, abym wyzywał innych graczy będąc adminem :) już jestem grzeczny haha ;D 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś aktywny, dogadujesz się z innymi graczami, no ale ta kultura daje wiele do myślenia, wiem, że to poprawisz i powinieneś się sprawdzić jako admin.

Nic do Ciebie nie mam, ale jak dla mnie jedynym słusznym rozwiązaniem jest okres próbny 2tyg.

Pozdro, powodzenia.

Edytowane przez hypeONNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cię za bardzo ale się wypowiem ❤

Jestem zmuszony dać  Tak ponieważ 

+Jesteś jeszcze botem i przykro by było dać ci Nie. 

+Często na serwerze 

+Kulturą nie świecisz młody 

+ Ogarniesz wszystko bo ogarniasz xD

+ Staż w CS chociaż chyba mówisz o Mario bo w CS nie umiesz grać :/

+ Wszystko na + 

Powodzenia 

@Inte Tillgänglig Danke:* nie ma co się zastanawiać , może zastąpi któregoś z naszych adminów  haha ❤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako Rezydent tego serwera jestem na TAK

-Wiek

-Steam

-Kontakt z graczami dobry tylko brak mikro aktualnie.

Pojawia się często na serwerze trochę lami ale daje rade.

Jak AMX bo nie pokona myślę ,że będzie z niego pożytek.

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również będę na TAK, ale kulturę trzeba podciągnąć. Będziemy razem nad tym pracować, bo ja ostatnio też się łapię na jej braku :D 

Jeśli chodzi o plusy to już wymienione wyżej. AMX'a to i ja nie ogarniałem za grosz a radzę sobie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem w niebie, że w końcu mogę zrobić to, co lubię najbardziej - rozpatrzyć podanie pozytywnie jeśli chodzi o moje Kochane DD2#2, haha. :D

Większość osób powiedziała, co wiedziała i myślę, że nie ma co dłużej zwlekać, nowy Admin zawsze mile widziany.
Po dłuższym zastanowieniu się będę zdania @hypeONNNNNNNNNN'a, to chyba najrozsądniejsza decyzja jeśli chodzi o Ciebie, Patryczku. :>

Dam okresik próbny 2-tyg tylko i wyłącznie przez tą Twoją kulturę, choć w logach widzę znaczną poprawę i oby tak zostało, a nawet było jeszcze lepiej - tego od Ciebie oczekuję. Cieszę się, że wziąłeś sobie do serca słowa moich poprzedników zaczynając od @Strażnik Gracuś, kończąc na @5tefan'ie. Znam Cię już na tyle dobrze, by śmiało powiedzieć, że może wyrosnąć z Ciebie dobry Admin tego serwera. Wiem, że dasz radę się ogarnąć, dlatego daję Ci szansę. Mam nadzieję, że jej nie zmarnujesz. :)

Oczywiście jeżeli przejdziesz okres próbny 14 dni bez żadnych wpadek to zostaniesz z nami na stałe. :) Pamiętaj, że logi codziennie będę sprawdzać, sam zresztą wczoraj widziałeś. Mam tylko nadzieję, że nie nadużyjesz mojego zaufania jak i zaufania moich Podopiecznych, razem z wszystkimi moimi Adminami liczymy na Ciebie, bo z tego co widzę, mnóstwo osób Cię lubi, więc do dzieła i nie zawiedź Nas. ;)
Admin dodany - po zmianie mapki możesz zacząć działać. P O W O D Z E N I A !
 


PS. @MeGusta czekam na bukiet. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...