Skocz do zawartości
Born

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania na Moderatora:

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest, ponad 600.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Przez większość moich rang cechy te był wymagane.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Znam bardzo dobrze, chociaż nie ukrywam, że mogę popełnić literówkę. :kappa:

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Nie posiadam żadnego.

 

 

Imię: Bartłomiej

Wiek: 18 lat

Czas spędzony na forum: Korzystam z konta na forum prawie 2 lata, jednakże na sieci jestem o wiele dłużej.

Doświadczenie w moderowaniu: Jako opiekun serwera oraz przez krótki okres w UBT miałem dostęp do niektórych funkcji.

Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Niestety nie.

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Ani jednego.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Zależy od szkoły, czasem mogę być przez całe dnie a czasem przez 1-2h.

Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Chciałbym spróbować swoich sił jako moderator naszego forum. Nieraz możemy zauważyć ludzi spamujących lub wtykających nos w nieswoje działy. Staram się systematycznie zgłaszać takie posty. Jestem osobą bezkonfliktową z poczuciem humoru. Wiem, co to jest dystans do siebie, wszelakie krytyki wykorzystuję w "ulepszaniu samego siebie". Posiadając nieważne jaką rangę, staram się pokazać z jak najlepszej perspektywy. Aktywność i cierpliwość to cechy, które stawiam na pierwszym miejscu. Większość z was zwróci pewnie uwagę na rangi, które posiadam, jednakże forum oraz tygodniówki nie stanowią dla mnie problemu, bo to dwie różne dziedziny.
Tak jak każdy kandydat jestem ciekawy opinii oraz dziękuję za jakąkolwiek wypowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

Gram z Bartkiem od dawna tutaj, zawsze dawał z siebie 110% nie ważne jaką miał rangę. Zawsze był miły i pomocny  ( godziny w gt :kappa: ) nigdy nie miał konfliktów z graczam na serwerze jak i na forum ( z tego co ja wiem). Jest najlepszym kandydatem ze wszystkich. Ogólnie Born to Gill. :kappa:

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie najlepszy kandydat z tych, którzy pozostali. Jest osobą bezkonfliktową i aktywną z długim stażem na sieci. Miał opiekuna na jednym z serwerów i z tego co słyszałem to dawał sobie rade. Poza tym wydaję mi się, że jest obiektywny i nie będzie faworyzował swoich znajomych.

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=161895748&token=RaKiqRD6 tak jak się umawialiśmy.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne podanie w którym mogę dać tak. Bartuś :x Nie ma się do czego przyczepić. Ogarnięty, miły :kappa: odpowiedzialny. Dobrze zajmował się codem. Mam nadzieje że godnie mnie zastąpisz :kappa:

Edytowane przez BoobSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówiłem żebyś składał podanie to nie! :D

Oczywiście, że jestem na tak. Posiadał wymagające rangi z którymi sobie bardzo dobrze radził. Jest osobą bezkonfliktową, można z nim porozmawiać o wszystkim a także często go widać ma forum.  Mimo braku dużego doświadczenia myślę, że można dać mu szansę :D

Dodatkowo siedzi tu na sieci już dłuższy czas co jest dużym plusem dla niego. 

Powodzenia Bartusiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwią mnie wypowiedzi w innych podaniach gdzie piszą, że owa osoba ma zbyt wiele rang i sobie z nimi nie poradzi. Sam w poprzedniej rekrutacji, gdy składałem podanie miałem takie rangi jak OP UBT, support admin i zwykły admin GO#1. Ty jak widzimy masz dwie serwerowe rangi, które pochłoną min. 10 godzin Twojego czasu w ciągu tygodnia czyli bardzo mało. Liczyłem, że napiszesz podanie i sie nie zawiodłem. Jesteś osobą bezkonfliktową nie wcinasz sie w spory użyszkodników a starasz sie łagodzić sytuacje w wszelaki sposób. Tak naprawdę nie ma ani jednej rzeczy, którą widzę u Ciebie w negatywny sposób. Osoba jak najbardziej dojrzała cierpliwa, która ma swoje zdanie i wie czego chce. 

Jestem na tak

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie najlepszy kandydat z tych co pozostali. Cały czas widać jego zaangażowanie w życie serwerów jak i forum, był w UBT, Op Cod'a 200 jak i obecnie po prostu adminem, widać że mu zależy i bardzo przykłada się do wykonywanej pracy :D Jest tutaj od dawna i trudno, żeby ktoś go nie znał (Admini serwerów szczególnie :kappa:). Nic dodać nic ująć jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiedziałem się w podaniu, które najmniej mnie przekonuje, wypowiem się i w tym  - bo porzekonuje najbardziej.

 

Nie znam Cię osobiście, jednak masz już na pewno ukształtowane toki myslenia, nie widze zachowań podprogowych, a raczej delikatne i luźne podejście do MH. Otwarta ale i chłodna głowa zawsze się przydaje, więc myślę, że warto dać CI szansę. Krótko mówiąc jestem na TAK.

Masz w pełni spełniony wymóg lat, co jest plusem (jak dla mnie). Nie będę Ci słodził, bo nie jesteś brunetką o kręconych włosach z nóżkami na metr trzydzieści. Jak obiecasz rzetelność i rozwagę - to dawaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie które mnie najbardziej przekonuje. Jestem oczywiście na TAK. Znam Cię, wiem jak się starasz dla sieci, jak ogólnie działa twój tok myślenia. Jesteś osobą co nie wchodzi w konflikty, co jak ma daną rangę pracuje w 100% i nawet więcej. Jak @z.r.a.z. mówił nie ma wgl. sensu słodzić, jesteś osobą dojrzałą i wiem że dasz sobie radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyna sensowna kandydatura na ten moment, wiek, doświadczenie, znanych na forum i serwerach chyba przez każdego. Dodatkowo brak absorbujących czas rang. Nie ma innej możliwości niż wybór Brom2Grill na modka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bijesz innych kandydatów na glowe! jestes na sieci juz sporo czasu i wiesz co i jak :)  czesto jestes na TS, mozna z Toba sie posmic i normalnie pogadac, do tego dochodzi twoje zaangazowanie w zycie forum,  licze  ze lovo da Ci tą szanse ! :) Powodzenia moreczko!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że nie znam Cię za dobrze (jeszcze :D) to jestem na tak. Miałam okazję z Tobą porozmawiać wczoraj i wydaję mi się, że jesteś poukładaną osóbką. Poza tym zgłaszasz na bieżąco tematy czy osoby, które łamią regulamin. Powodzenia! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze wszystkich podań złożonych na modka to wydaje mi się najlepszym. Można z nim pogadać, jest aktywny i pomocny. Myślę że podoła na tym stanowisku. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...