Skocz do zawartości
RYBSON

[ZAAKCEPTOWANE][RFP] RYBSON

Rekomendowane odpowiedzi

- minimum 100 sensownych postów na forum Jest równiutko
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci Jest
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego Będę się starać nie robić błędów, choć i tak nie zdarzają mi się one często
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki Potrafię
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym Nawet średnim! :D
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum Jest i będzie

 

Imię: Szymon
Wiek: 16
Staż na forum: Ponad rok
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, stąd liczę ma pomoc osób, które pełniły tą funkcje
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8
Znajomość j.angielskiego [x/10]: 7
Co nowego wprowadzisz?: Postaram się przede wszystkim pomóc aktualnym redaktorom w prowadzeniu FP. Myślę, że razem na pewno wymyślimy coś fajnego.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Na Fb jestem aktywny praktycznie cały czas. Co do czasu na pełnienie tej funkcji zależy od moich prywatnych obowiązków, jednak postaram się wszystko pogodzić i na pewno znajdę na to czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. 
Fanpage potrzebuje nowych redaktorów i póki chłopak ma chęci to brać i to szybko! :) Poza tym przydałaby się świeża krew. 

Jeżeli chodzi o pomoc, to ja z chęcią Ci pomogę, siedziałam na fp dłuższą chwilę, w sumie cały czas siedzę więc mogę pomóc. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. Przyda się nowa osoba, która (miejmy nadzieję) rozrusza fanpage, coś nowego wprowadzi, poza memami, która się nie podda i nie spali po kilku dniach-tygodniach pracy. Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK,Szymon umie się wypowiadać jest miły, lubi pisać ( hehe wiesz o co mi chodzi :kappa: ) dodatkowo FP jest nudny, ciągle są tylko jakieś marne memy które zbierają max 10 like'ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Redakcja Fp to nic trudnego dlatego jestem przekonany, że sobie poradzisz. Redaktorów jest bodajże 2, więc myślę, że nowe rączki do pracy się przydadzą. Krótko mówiąc jestem na TAK.

Powodzenia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dać chłopakowi szansę! :D Fanpage potrzebuje rączek do pracy, żeby go chociaż troszeczkę ożywić, a skoro ma chęci to czemu nie?

Na spokojnie temu podoła, nawet jako admin.

Powodzenia! ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...