Skocz do zawartości
KUCYK!

[ODRZUCONE][GRAFIK]Lecimy z tematem

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk): Photoshop CS6, Cinema 4D

W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): Co znajdzie się w dziale Grafiki lub dostane zlecenie od Administracji wszystkiego się podejmę ;) 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): Rok :D 

Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]: Tak, jak wszyscy myśleli że się poddam i uciekne, raczej nie ;) Wymiary poprzypominane, jestem komunikatywną osobą która lubi zawierać nowe znajomości jak i  na forum i jak w realu :D Mam ambicje i myślę że je pokazałem nawet ucząc się Grafiki na własnych błędach i myślę że dalej się jej uczę i myślę że nie zaprzestane :D Zlecenia zawsze doprowadzam do końca, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik ;) Mam chęci i myślę że ich nie strace ;) Oczywiście zapraszam do wypowiedzi i jak zawsze przyjmuję krytykę ;)

Linki do 3 Zrealizowanych zleceń:

 

 

 

Pięć Twoich prac:

 

 

60000.png

DDDDDDDDDDDDDDDDD0000.jpg

LOGO0000.jpg

80000.png.54c0aac5d7654911b2c25099fd10a2f1.png

DOM0000.thumb.png.2a6128b8d49d540dab8843a8237453ef.png

PZDR. KUCYK!:ogien:

Edytowane przez ~KUCYK~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo cenie i szanuje w osobach to, że sie łatwo nie poddają co daje Ci dużego plusa ode mnie. Twoje prace same w sobie nie są złe a dobre w porównaniu do pierwszych prac kto pamięta ten wie ;) Trochę więcej zimnej głowy w podejmowaniu decyzji tak czy siak nawet jak dostaniesz rangę to @.:Aga:. na 100% Cie przypilnuję. Masz moje tak i powodzenia ;) 

@Maajkeel bo dostał i zaraz dodam na nowo xD a tak poważnie to serwery a forum to dwa inne światy :)

Poza tym to zależy od góry ja tylko mówię co myślę o kandydacie :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Dobry Grafik, ma chęci czasem mu odwala :kappa: Dał sie lepiej poznać, spoko gość. Brać go. :D

@Maajkeel to że ma bana na serwerze, to nieoznacza ze nie może być grafikiem.

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIE. Wydawało mi się, że dostałeś bana za reklamowanie innej sieci a żadnego odpracowania nie widzę. Czyżby stało się coś o czym mi nie wiadomo i otrzymałeś ub? Może i dwa inne światy, ale nie zmienia to faktu, że jest to dalej ta sama sieć serwerów i nie powinien mieć możliwości pełnienia jakiejkolwiek funkcji dopóki nie odpracuje bana, przynajmniej ja tak uważam.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem @Bezzi, że forum i serwery to dwa różne światy, ale jak to by wyglądało, że nasz grafik ma bana na serwerach MH?
Jestem tego samego zdania co @Maajkeel, odrób bana i wtedy staraj się o tą posadę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie również byłoby lepsze, gdybyś odrobił tego bana. Nie za ciekawie z trzeciej osoby wygląda, że w ekipie grafików jest osoba, która ma perma na serwerach.

Co do samego podania, to myślę, że można Ci dać szansę. Nie podajesz się, a jako tako prace są dobre. Doświadczenie jakieś masz, tylko ważna, trafna uwaga. Nie pisz w zleceniach, czy coś informacji typu "Do zamknięcia" itp. bo to jest czysty spam, a za to dostajesz +1. ;) Gdy odrobisz perma, będę na tak całkowicie, póki co jest to zdanie na tak, ale połowiczne, właśnie z tego względu. 

Pamiętaj o tym, aby wyuczyć się wymiarów sygnatur, awatarów itp. na pamięć, aby znów nie było tak jak poprzednio. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehhh Kucyk no kurde miałbyś moje tak, gdybyś tego głupiego perma nie wyrwał ;/. Nie lepiej gdybyś to odpracował i wtedy złożył znowu podanko? Jestem w 100% pewny, że wtedy nie było by żadnego "ale" pod twoim podaniem. Tak czy inaczej powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...